V pátek 10.3. vypukne v klubu Kotelna akce pro nás nového formátu – seznamovací akce Crazy Dating, kterou organizuje dáma s přezdívkou Artemida.

Zvědavost mi nedala nezeptat se organizátorky , co můžeme od akce očekávat.

Pro koho ta akce  je, pro koho není?

Jak už napovídá název jde o bláznivou seznamovací sešlost která je určena pro všechny ať už jednotlivce tak i páry ( páry také hledají někoho s kým se chtějí přátelit i dělat něco víc intimnějšího 😉 neodsuzujme to, buďme tolerantní a nesoudní ) A protože jsme každý jiného nastavení, psycholog a sociolog by to jistě odborně popsal, ale nejsem ani jedno, tak prostě řeknu, že jeden má rád tohle a jiný ono. Takže je akce určena pro BDSM pozitivní, vanilky, zvířátka, latexáky, shibaristy, swingery atd. Ne jen pro ty „normální heteráky“. Je to tedy pro lidi dobré vůle, tolerance a také pro ty, co se chtějí dobře pobavit a seznámit. Určitě to není pro ty, jež jsou už od přírody negativisty.

Vyžaduješ na této akci nějaký dresscode?

Dresscode není přesně stanoven, ale pokud bych ho měla nastavit, tak bych preferovala slušně civilní s ohledem na to, že se tam sejde spousta odlišných skupin lidiček 😉 a přeci nechceme hned vyděsit neznalé vanilkáče, co když mezi nimi budete ten / ta / to které hledáme celý život ?

Organizace – jak si máme představit organizované seznamování?

Jak už je napsáno v pozvánce, bude to večer, kde na úvod probereme různé způsoby a návody na seznamování i s trochou historie. Probereme, jak vztahy vnímají ženy a jak muži, a proč je pro některé tak těžké se seznámit a pro jiné je to hračka. A protože nejsem žádný sociolog, psycholog ani kouč, tak spíš čekejte postřehy ze života, a protože jsem člověk upřímný, živelný, tak se máte na co těšit 😃 Dále ve spolupráci s Danielou chystáme různé seznamovací situace ( něco na způsob rychlého rande, výběru počítačem při zodpovězení dotazníku atd.) Nakonec je připravena soutěž o ceny.

Dobře vím, že pro Tebe to není první organizovaná akce, odkud tě můžeme znát?

Před zhruba 8 lety jsem dostala šílený nápad pořádat srazy pro uživatele webu amateri.com v jednom soukromém Pardubickém wellness. Trvalo to 4,5 roku, při kterých jsem poznala spousty lidí a jednoho šílence, co to se mnou dokáže vydržet i delší čas než jen jeden večer 😃. Pak bohužel přišel ošklivý strejda covid a pár věcí se změnilo – hlavně majitelé klubu, bohužel máme jisté názorové rozdíly, takže spolupráce nepřicházela v úvahu. Přátelé se mě ptali, zda zas začnu něco pořádat, protože – jak mi sdělili, chybí jim to. No a tak přišel nápad uspořádat tuto seznamovací sešlost. 

Proč právě v Kotelně?

Protože Kotelna je místo, kde se scházejí různé skupinky lidí a jsou k sobě tolerantní. A tento klub jsem začala více navštěvovat se svým komorníkem 😉 , kde při různých rozhovorech mi bylo našeptáno proč neudělám nějakou takovouto akci tam. No a pak si představ, že ti na jednom rameni sedí anděl a na druhém ďáblík, a každý z nich našeptává něco jiného. A nakonec vyhrál jeden z nich 😃 

A kterej to je, to se teprve pozná, až  jak to dopadne…? 🙂 Ale když už ďáblík – jak ďábelská nebo explicitní akce bude? Asi nemáme očekávat swingers party … 

S ohledem na místo konání se nebude jednat o žádnou swingers party, jak už se začali ptát jistí uživatelé jedné seznamky. Prostory jsou restaurace se sálem, takže to bude ve vší „počestnosti“. Pokud se někdo ptá, zda budou otevřeny ty zajímavé prostory, tak odpověď zní možná. A pokud budou, tak tam bude hlídat bájný Kerberos 😃 který pustí jen některé.

Vlnu dotazů na diskuzním fóru vyvolal předprodej vstupenek přes SMS-ticket s výraznou slevou proti vstupnému na místě – nebude-li tedy vyprodáno. Podle mě je to docela normální postup, ale stejně se zeptám, proč jsi zvolila tenhle způsob předprodeje vstupenek?

Protože prostory se taky musí pronajmout, tak se vybírá jistá částka. Po zkušenosti s pořádáním jsem dospěla k rozhodnutí, že vstupné bude formou předplacených vstupenek. Tak mám jako pořadatel přehled, kdo opravdu dorazí a ne jen sliby. Dále to má hlavně tu výhodu, že 😃 u vchodu se nemusíte zaobírat hledáním drobných, prostě jen nahlásíte kód a nebo předložíte QR a hotovo. A vstupenku si můžete pořídit hned několika způsoby placení. No musíme se naučit jít s dobou, protože jak jsem četla, zanedlouho nebudou bankovky.

Nestraš… Ano, snahy takové jsou, protože vládcové by rádi věděli o každé naší koruně, kam se dokutálí, ale tahle vize mě docela děsí.

A poslední otázka – jak to bude s focením?

Focení na celé akci je zakázáno, s fotokoutkem nepočítáme…

Tak děkuju za rozhoovor a těším se na viděnou na Crazy Dating.

Podrobnosti najdete na facebookové události nebo zde, v našem kalendáři

Co vy na to?

Super
6
Úlet
1
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Rozhovory