Vodnář - BDSM horoskop
Vodnář - BDSM horoskop

Domina Vodnářka

Výstřední divoška nebo okouzlující filmová hvězda, domina narozená ve znamení Vodnáře má trochu zvláštní a výrazný styl, ale nikdy nezůstane nepovšimnutá. Jejím mottem je „Znám tvé tajné touhy„. Mezi její oblíbené hry patří ty s elektřinou, která je stejně nepředvídatelná jako ona.

Ráda vzdoruje a udivuje, takže nemá problém vyjít ven v kočičím oblečku z latexu s obojkem nebo s bičem v ruce. Nebojí se prosazovat vlastní názory a nenechá si poradit od nikoho jiného, protože ví nejlépe, co a jak má dělat.

Domina Vodnárka je otevřená čemukoli, co ještě nezkusila, obzvláště pokud je to zvláštní, neobvyklé a bizarní. Má ráda černé těsné oblečení, špičaté obojky, kožené oblečení a ráda používá dlouhý bič. Kvůli své lásce k piercingu na svém těle určitě nějaký najdete.

Žena dominance

Dominantní Vodnář

Dominantní Vodnár používá logiku k ovládání submisivního partnera, protože je to pro něj pohodlnější. Na první pohled se může zdát, že o svého submisivního partnera nemá zájem, ale opak je pravdou. Svou kontrolou nad submisivním partnerem projevuje emocemi. Udržuje ho v nejistotě, testuje a krutě mučí.

Je to jeho vlastní styl hry, která může být opravdu dost dlouhá. Pod vedením dominantního Vodnáře se submisivní partner naučí řešit své vlastní problémy, učí se od svého pána a rozvíjí se nejen v oblasti BDSM, ale i v jiných oblastech svého života.

Stejně jako dominy má i dominantní Vodnář rád pohodlí. Umí jasně a přímo sdělit, co se mu líbí, co bude a co nebude tolerovat u svého submisivního partnera. Nikam se nespěchá a umí si na všechno udělat čas.

Dominant Vodnár je mistrem v sadismu, ale jen v případě, že to jeho submisiv taské vyžaduje. Je citlivý na emoce svého submisiva a dbá na to, aby služba měla smysl. Má množství hraček a vždy si umí vyrobit další ze zdánlivě neškodných předmětů. Zajímavostí je, že může svému submisivovi sloužit stejně jako submisiv jemu.

Submisivní Vodnář

Submisivní Vodnář je přirozený rebel, který potřebuje přísného a důsledného Pána. Jako otrok není vhodný, o to víc ale má v oblibě fetiš, a možná tím právě zase je.

Život je pro submisivního Vodnáře jedna velká nekonečná zábava. Stejně jako dominant ani on nikam nespěchá a na všechno má čas. Submisivní Vodnář je vynalézavý, optimistický, volnomyšlenkářský a originální. Přemýšlí dopředu nad tím, co by na něj dominant mohl použít.

Klidně mu dejte naplánovat scénku. Je chytrý a některé hračky si umí vyrobit sám. Nemá rád pevné svázání (pouze symbolické) ani nátlak. Rád experimentuje, riskuje a zkoumá. Potřebuje zkušeného dominanta, který bude umět jeho vynalézavost a výstřednost ovládnout. Pokud se dominantovi podaří naučit ho kontrolovat vlastní ego, získá chápavého submisiva.

Co vy na to?

Super
2
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...