Prsa top

S Janou jsme se rozhodli, že navštívíme jednu hrací BDSM party v nejmenovaném klubu v Praze. Ani jeden z nás není vyloženě dom či sub, ale obě tyto sexuální polohy nás zajímají a rádi balancujeme na jejich hraně. Hned po vstupu do klubu nás oslovila příjemná jiskřivá atmosféra. Akce už byla rozjetá a kolem nás se míhaly většinou páry, občas i jednotlivci. V oblečení dominovala kůže následovaná latexem. Řada lidí měla obojky, čímž bylo rozpoznatelné, kdo je dnes za submisivního a kdo naopak velí.

Nejdříve jsme se šli převléci do šatny. Já si vzal černé kožené kalhoty, lesklé tričko a Jana černé boty na podpatku, menší sukýnku a černý průhledný top, pod kterým se krásně vzdouvala její prsa. Vypadala skvostně a trošku jako domina. Nejeden muž by ji při pohledu na ni nejraději padl k nohám.

Políbil jsem ji a vyrazili jsme k baru pro panáka na osmělení následujíc vínem, u kterého jsme zůstali zbytek noci. Najednou naše uši zaslechly výrazné plesknutí následované vyjeknutím. To se opakovalo ještě několikrát. Přešli jsme sál v jehož rohu stál kříž, na kterém bylo připoutané menší blonďaté děvče.

Společně s hloučkem dalších návštěvníků jsme se stali svědky pěkně žhavého výprasku od vyššího do latexu oblečeného kluka. Bylo vidět, že to nedělá poprvé a že si to oba dost užívají. Po každé ráně subince pohladil zadeček a občas zavadil i o již viditelně lesklé závojíčky kundičky. Nebyli jsme jediní, koho show vzrušila. Páry kolem nás se dráždily vzájemnými dotyky.

Jana se na mě tiskla, já ji pod sukní mačkal prdelku a snažil se dostat co nejblíže rozkroku. Samozřejmě neměla ani kalhotky. Naklonila se ke mě a kousla mě do ucha. Na oplátku jsem ji začal líbat na krku a rukou vcelku vášnivě stisknul levé ňadro. Byl jsem vzrušený a ještě víc, když mi tiše zavzdychala do ucha. Pak show skončila, zatleskali jsme a vyrazili pro další drinky k baru.

Večer ubíhal, chodili jsme po místnostech, pozorovali ostatní a začali být příjemně v náladě. Já jsem si Janu dobíral a tím ji dráždil. Byla to taková hra. Když už to nevydržela, zvedla mi třeba tričko a za trest kousla do bradavky nebo mě chytla dominantně pod krkem, aby mě zklidnila. Když jsem ji jednou naštval víc, přitlačila mě na zeď, chytla silně za koule, zmáčkla a držela. “tak ty budeš provokovat?” řekla.

Viděl jsem, že kousek od nás stojí holka v černém s klukem na vodítku, co nás pozorují. Mísila se ve mě směs bolesti, vzrušení a ponížení. Jana stiskla ještě víc a já vyjekl bolestí a slíbil, že toho už nechám. Donutila mě to před nimi opakovat a přidat k tomu oslovení. “už toho nechám Paní”. Pak mi koule pustila, usmála se a dala mi pusu. Vydechl jsem si. Bylo vidět, že jsme zaujali i přihlížející pár.

Další drinky nás dostávaly do ráže a my se víc a víc špičkovali. U Jany se projevovaly spíš dominantní choutky, já se snažil ji to vracet, ale měla navrch. Nezbylo mi než se nechat, kdo by ji taky odolal. Výraz jako břitva, odhodlání i v opilosti, oblečená jako domina, boty a ty její pevný kozy tyčící se do prostoru 🙂

Na party to řídlo, tak jsme si říkali, že dáme poslední drink a půjdeme dokud stojíme pevně na nohou. U baru jsme potkali toho kluka z páru, co na nás před tím koukal. Měl také kožené kalhoty a nahoře jen kožený postroj s menšími oky zřejmě k poutání a onen obojek, už ale bez vodítka. Dali jsme se do řeči, představil se jako Robert, byl submisivní a jeho paní už prý musela odjet.

sexy boty

Po chvilce povídání jsme přišli do mučírny a zastavili se u pranýře. Robert se svěřil, že se mu líbilo, co předtím viděl a že by ho vzrušovalo být v tu chvíli mnou s tak krásnou paní. Nešlo si nevšimnout, že při tom kouká Janě na kozy. Hm, utrousila Jana, přistoupila ke mě a s jakoby naštvaným pohledem mě donutila se nechat zavřít do pranýře. Myslel jsem, že mi stáhne kalhoty a naplácá, ale místo toho odstoupila a řekla Robertovi “takže já se ti líbím ano?” Robert už zkušeně odpověděl: “ano, paní, jste krásná”.

Pak si k němu stoupla zády, vzala jeho ruce a dala si je na svá prsa. Robert byl překvapen, ale automaticky je začal mnout a mačkat. Ona se nechala. Koukala na mě jako by mě chtěla potrestat a nechala si mačkat svá prsa od toho kluka. Když ji začal mnout bradavky, vzdychla, ale po pár vteřinách ho odstrčila se slovy “to stačí”. Pak mě udiveného vypustila z pranýře, posadila na lavici, rozepla kalhoty a vyndala už naběhlý penis. “takže se ti ještě líbilo, uchyláčku”, zatímco mi ho pomalu přetahovala, až jsem vzrušením ani nedýchal. Byla u mě tak blízko, že se naše rty téměř dotýkaly. Chtíč ve me stoupal. Roberta tahle podívaná také nenechávala chladným a začal si sahat do rozkroku. Já byl moc vzrušený, přál jsem si, aby mě udělala.

Pak se ale ve dveřích objevila obsluha klubu s tím, že už je konec a musíme jít. Co teď? Bylo nám líto tuhle chvilku ukončit a oba jsme se shodli, že můžeme všichni přejet domů. Objednali jsme taxi a odjeli. Seděl jsem s Janou vzadu a půlku cesty jsme se vášnivě líbali. Bylo v tom víc než vzrušení, byly v tom emoce a city. Robert se mezi tím snažil konverzovat s taxikářem. Byl ale poněkud nervózní.

Dojeli jsme domů, vyndali z ledničky láhev vína a společně si přiťukli na dnešní večer. Po přípitku Jana prohlásila: “tak a teď jste mí hošánci”. Nahnala nás do pokoje, vyndala pouta a přikázala ať si oba svlékneme trička a kalhoty. Zapálila svíčky, pak nás postavila jen v trenkách kousek od sebe a ruce nám připoutala nahoru na patro. Stáli jsme tam jí k dispozici a v očekávání, co s námi chce provést.

Začala se svlékat a nechala si jen boty na podpatku a kalhotky. Byla tak téměř nahá a sexy! Oboum se nám viditelně valila krev kamsi dolů. Pak přistoupila kě mě: a řekla “ty jsi zlobil a teď budeš počítat do deseti, rozumíš!?” Asi jsem otálel s odpovědí, protože mě zase chytla za koule a stiskla. Robert na ni vyjeveně koukal a tak neváhala a chytla ho za ně také. Oba jsme vyjekli bolestí a raději poslušně odpověděli “Ano, rozumíme”.

Pak mi stáhla trenky a začla vyplácet na zadek. A já musel počítat po každé ráně až do deseti. Vzala celkem silné důtky na BDSM, ale alkohol mě otupil a já vydržel až do konce. Každou ranou jsem ale cítil větší odevzdanost a poslušnost. Chvíli mě hladila po spráskaném zadku a druhou rukou i ve předu na ztopořeném penisu. Něžně mi ho mnula a já se nezmohl než na tiché odevzdané vzdychání. Pak mi stáhla trenky až dolů, plácla ještě jednou přes zadek a přesunula se k Robertovi, který byl půl jen metru vedle mě se značnou boulí na trenkách.

“Á tady je někdo nadržený”, řekla Jana. Stoupla si před Roberta a zadečkem se mu přitiskla přímo na rozkrok. Třela se o něj nahoru a dolů, zleva do prava a šibalským výrazem se při tom dívala na mě. Ruce měla na jeho stehnech, které silně mačkala a škrábala. Bylo vidět, že se v něm mísí bolest se vzrušením, které ale rozhodně neopadalo. Můj penis trčel do prostoru hned vedle.

Pak se prudce otočila, přiklekla a zároveň Roberovi stáhla trenýrky. Jeho penis vystřelil nahoru kousek od jejího obličeje. Postavila se a rukou mu přes něj plácla tak silně, že se létal sem a tam ještě několik vteřin.

Zakřičel. Spíš než bolestí se ale leknul. Přikázala mu víc roztáhnout nohy a znovu mu do něj zeshora plácla, pak ještě několikrát i ze strany. Pěkně u toho kňučel, byl hezky odevzdaný. Pak ho chytla jednou rukou za koule a druhou mu ho pár vteřin jemně honila. Byl maximálně vzrušený a nahlas vzdychal. Když už to vypadalo, že to na něj jde, pustila ho a přistoupila ke mě. Přesněji řečeno za mě.

Slyšel jsem, jak něco někde loví a o to víc mě překvapily její nagelované prsty na mém zadku. Kroužila mi kolem dírky a mě se podlamovaly nohy slastí i překvapením, které se ještě více prohloubilo náhlým pocitem silného tlaku způsobeným zasunutím kolíku do mého análu..uf. Svázaný, vzrušený, roztažený..

Postavila se přede mě, pohladila mě po tváři, přejela nehtama po hrudi. Pak se ke mně přitiskla prsama, mačkala mi zadek a kousala do krku. Můj penis se mi o ni otíral. Pokračovala tím, že mi jednou rukou chytla koule a druhou rukou mi ho velmi pomalu honila. Visel jsem na ní a vzdychal ji do ucha. Celý jsem se třásl vzrušením. Toužil jsem po tom, aby mě udělala. Robert jen vzrušeně dýchal a sledoval naši hru s úplně ztopořeným penisem.

Měla nás zcela v moci. Dva úplně odvařené, svázané, maximálně vzrušené kluky, které kdyby ještě chvíli dráždila, tak by se neubránili rychlému stříkání. To ale ještě nechtěla, také si chtěla užít své.

Rozvázala nás a přikázala nám ať si lehneme na záda vedle sebe. Musela si to užívat, stát takhle nad námi. Svou nohu mi přitlačila na koule a penis a lehce mi po něm šlapala. Opět přicházela směs bolesti a vzrušení. To samé udělala i Robertovi. Pak se otočila a bez varování si sedla na můj obličej div jsem se nazadusil.

man

Nebylo překvapením, že byla úplně mokrá jako i brzy celý můj obličej. Přikázala mi pořádně lízat, což jsem rád poslechl a zabořil svůj jazyk do její kundičky. Na svém penisu jsem cítil její dech a toužil, aby ho vzala do úst. To by ale byl můj “konec”. Věděla to a chytla mě za kořen, který jen silně držela levou rukou zatímco se vrtěla na mém obličeji a nahlas vzdychala. Nadzvedla mi nohy několikrát ze mě povytáhla kolík a zase ho vsunula zpět. Ach bože, říkal jsem si v duchu.

Pravou rukou chytla za penis i Roberta a tak jsme se tam všichni zmítali ve vášnivém vzrušení pod její kontrolou. Robert se osmělil a začal Janě z boku mačkat prso. Nechala ho. Následné dráždění její bradavky současně s kmitáním mého jazyka hluboko v jejím klíně ale nedokázala vydržet a s křikem se krásně udělala a vytekla mi do pusy a na obličej. Třásla se, vyčerpaně, oddychovala a my s ní.

Pak si stoupla a řekla nám ať si k ní klekneme. Tiskli jsme se na ni každý z jedné strany, hladili, líbali boky, objímali zadek a nenápadně si je hladili. “Vystříkejte se!, Oba, hned!” přikázala. Začli jsme honit jak o život a díky předešlému vzrušení to trvalo jen pár sekund, než Robert jako první zakřičel a začal stříkat kolem sebe na zem, na Janinu levou nohu a dostříkl i na mé stehno. Já začal stříkat asi jen o pět vteřin později. Kam už si ani nepamatuju, jak se mi zatmělo před očima. Pak už jsme jen leželi na zemi a oddychovali..

Co vy na to?

Super
8
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Články

Casting

-Ne…ano…ale ne…ne, to jste špatně pochopil…. ale já chápu, vaší specializaci, jen jsem myslela….halo?- Helena ...
Povídky

Holčička

Ten den se mi všechno sypalo na hlavu. Měla jsem narozeniny a přesto…Auto mi vypovědělo ...

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Povídky