Anděl

Domina Panna

Tato žena je směsicí všech žen ve zvěrokruhu, vyzařuje z ní ženský šarm, ale je i dotěrná a neoblomná. Narodila se ve znamení panny a proto jen zřídkakdy ukáže část svého těla. Můžete je najít oblečené od hlavy až k patě v latexu, nebo elegantně oblečené v panensky bílé stejnokroji zdravotní sestřičky.

Její motto je: “ Rozeberu tvé slabé stránky“. Může vypadat sladce, ale její oblíbené aktivity se podobají lékařským postupům – snadno byste ji mohli najít oblečenou v těsných latexových rukavicích v hygienicky sterilních podmínkách jak soustředěně seřazuje přehyby na horní části vaší předkožky.

Dominantní Panna je náročná, rozhodná, přísná a horlivě rozdává tresty. Právě proto je ideální na „školní“ scénky, kde je nutné nastolit tvrdou disciplínu. Úkoly, které dává submisivům se často zdají být nesmyslné a nekonečné.

Nejvíce ze všech znamení se stará o blaho submisiva. Velmi dobře si uvědomuje i realitu mimo BDSM a přesně ví, kdy je vhodné „hrát si“ , kdy ne a kdy je vhodný čas přimět submisiva, aby byl nejen lepším milencem, ale i lepším člověkem. Kromě bondage si libuje v psychickém mučení, ve kterém je zkrátka jednička.

Dominant Panna

Je velmi obtížné zavděčit se mu. Od svých submisivů očekává čisté a absolutní oddání. Jeho smysl pro detail se projeví hlavně při kontrole úkolů, které kontroluje do posledního detailu. Každý submisiv má předurčené specifické úkoly, se kterými ho dominantní Panna seznámí hned na začátku (otrok alespoň ví do čeho jde).

Žádá neustálé zlepšování se a trvá na dodržování přísného režimu, který nikomu jinému kromě něj, nedává žádný smysl. Má sklon měnit stupně mučení, využívá různých druhů mučení včetně psychického, které má nejraději. Nejlépe ovládá bondage.

Tento dominant má rád extrémy a experimenty. Jen proto, aby viděl, jak jeho submisiv bude reagovat, přivede ho téměř k orgasmu a těsně před ním vše stopne. Kreativní techniky mučení v kombinaci s jeho fantazií nejsou vhodné pro slabší povahy, ale díky tomu dokáže dostat svého submisiva na vrchol.

Pod jeho chladným zevnějškem je ukryta jeho velmi temná stránka, kterou pozná málokdo. Chce, aby si všichni mysleli, že je to jednoduchý člověk s jednoduchým životem. Ti kteří znají jeho rozsah dominance, vědí, že chce být jako chameleon. Neupozorňuje na sebe dokud se nic netušící submisiv nechytí do jeho sítí. Jeho submisivové se díky Pánově pečlivé přípravě často stávají odborníky v nebezpečných praktikách BDSM. Dominant Panna zřídkakdy trestá, protože jeho očekávání jsou více než jasná, ale pokud přece jen musí trestat.. otrok by si raději přál dlouhé bičování, než jeho kreativní tresty.

Submisivní Panna.

Je to jedno z nejpřirozenějších submisivních znamení ve zvěrokruhu. Miluje sloužit, je pracovitá, snadno se ovládá a miluje plnění vytyčených úkolů, je přizpůsobivá, praktická a potrpí si na detaily. Submisivní Panna je ideální pro dominanty, kteří hledají otroka, který rychle přemýšlí, snadno se ovládá a má rád úkoly. Na druhé straně umí být kritická, náročná, cynická, skeptická a někdy vysloveně vybíračná.

Někdo by si myslel, že trpí obsedantní poruchou. Všechno totiž musí být čisté. Není to ale tak, jen má svůj vlastní způsob a dělá všechno po svém. Pokud přemýšlíte nad tím, že tohoto submisiva chcete vlastnit, sežeňte si léky na uklidnění nebo hodně, hodně čokolády. Jejich snaha o dokonalost a čistotu vás bude přivádět k šílenství. Klidně začnou všechny hračky dezinfikovat během hraní, nebo těsně po hraní ať jsou jakkoli unavení. Na toto v sobě najdou sílu vždy).

Submisivní Panna potřebuje jistotu, bezpečí a stálost, až tehdy se zcela připoutá ke svému dominantovi. Je plachá a skromná, což ji činí náchylnou k veřejnému ponižování. Nejednou může ztrácet sebedůvěru a cítit se sklíčeně, proto, drazí dominanti, nezapomeňte se ji (když si to zaslouží) pochlubit a odměnit.

Smyslná Panna je jemná a konzervativní a velmi opatrně odkrývá své sexuální fantazie a zájem o fetiš. Jakmile se vzruší, dlouho trvá než vychladne. Intelekt je silnější než libido, ale je-li navrhovaná hra dobře organizována ráda experimentuje. Jako sexuální otrok není vhodná/ý.

Co vy na to?

Super
6
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...