Horoskop váhy

Domina Váhy

Ženy ve znamení Vah jsou nejen atraktivní, ale patří i mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Kdo má dominu (nebo dominanta) Váhy velmi dobře ví, že má vše v jednom.

Tyto dámy dokážou být v jednom okamžiku ďáblice a během vteřiny se z nich stanou andělé. Spojuje se v nich krutost a analytické myšlení.

Její motto zní „Ctím si tvůj zánik“. Miluje roleplay, hlavně výslechové hry, ve kterých vás dovede zničit. Také má ráda školní scénky. Často ji najdete oblečenou v kostýmu s punčochami a botami na vysokém podpatku nebo v dokonale padnoucí elegantní uniformě. S velkou pravděpodobností budou její outfit dotvářet brýle.

Domina Váhy je chápavá a rozumná ale i velmi krutá a přísná. Důkladně zvažuje každé submisivovo provinění a buďte si jisti, že vám určí vhodný a velmi náročný trest. Smysl pro estetiku a její přirozená kreativita z ní dělají Dominu na vysoké úrovni.

Dominant Váhy

Podobně jako dominy i Dominant Váhy v sobě skrývá dvě osoby. V jednu chvíli je schopen divoce znásilnit svého submisiva a během vteřiny ho stejně přesvědčivě jemně a láskyplně pohladit. Jednou je šelmou, jednou andělem a ani on sám neví, která z těchto pozic mu poskytuje více potěšení a rozkoše.

Dominant Váhy má často jen jednoho submisiva. Nejvhodnější je pro něj vztah 24/7. Prosby submisiva o odpuštění, žebronění o trest nebo nasazení obojku jsou sice pro submisiva okouzlující, ale zároveň i nebezpečné. Nezapomínejte, že jak umí být Dominant Váhy jemný a něžný umí tak být i krutý a nemilosrdný.

Pán ve znamení Vah dává přednost submisivům s noblesou, elegancí, půvabem a jistou úrovní, … je to jen proto aby mohl být tím, který svůj majetek zneuctí, pošpiní a poníží.

Zkušený Dominant Váhy je laskavý a spravedlivý a trestá submisiva vždy oprávněně. Dominance Vah (Dominy i Dominanta) spočívá v jejich intelektu, ne fyzické nadvládě.

Submisiv Váhy

Váhy jsou nejoddanějšími submisivy. Jelikož touží po rovnováze, mnohdy hledají zkušeného dominanta místo toho, aby hledali řešení rovnováhy ve svém nitru. Jednoduše se bez dominanta cítí nevyvážení.

Jeho slabinou je jeho nerozhodnost. Z toho důvodu vystřídá více dominantů, neumí se rozhodnout, kterému se má oddat. Submisivní Váha potřebuje dominanta, který ho naučí, že nerozhodnost je jen strach ze selhání, a že je lepší litovat toho, co udělal, než toho, co mohl udělat a neudělal.

Submisiv Váhy je často elegantní a zdvořilý. Záleží mu na spravedlnosti, kráse a estetice a snaží se o dosažení harmonie. Kdyby mohl, dal by přednost poutům z hedvábí, které by barevně ladily s barvou koupelny. Často naletí na falešné lichotky.

Chcete-li Submisivovi Váhy udělat radost zahrajte si hru na výslech (dozorce – vězeň, učitel – žák, …). Největší slabostí je jeho fyzická lenost, proto se jako jeho dominant neobávejte na něj přitlačit.

 

Co vy na to?

Super
4
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...