Štír

Pokud hledáte zosobnění BDSM, určitě ho najdete ve znamení Štíra. Většinu Štírů vzrušuje představa všech možných i nemožných praktik v BDSM. A pokud o BDSM nic neví, stačí mu v ložnici svíčka a šátek. Jeho podvědomí mu již napoví, jak ji používat.

Domina Štír

Domina Štír je silná osobnost z níž vyzařuje tajemná sexualita. Má pronikavý hypnotický pohled, kterým vás bez mrknutí oka probodne. Je sadističtější než ostatní znamení.

Ke svým podřízeným dokáže být také něžná a chápavá, ale pozor, každé selhání tvrdě a bez milosti trestá.

Domina Štír ráda zkoumá všechny hranice svého submisiva (fyzické i psychické). Ráda má straponové praktiky. Líbí se ji nosit velký penis u pasu a její otroci často končí na kolenou a uctívají ho.

Představivost ji rozhodně nechybí a je schopna celé hodiny vymýšlet mučící plány, které bude submisiv nenávidět i milovat zároveň. Ráda trestá a potřebuje k tomu důvod.

Miluje pocit kůže na kůži, a proto ji často uvidíte oblečenou v kůži. Její oblíbená barva je černá. Je milovnicí tajemství a intrik a proto ji lze často vidět v masce. Ráda chodí „nahá“ (bez kalhotek). Chce mít volný přístup k sexuálním oblastem svého těla.

Dominantní Štír

Schopnost s jakou dominantní Štír dokáže ovládat svou submisivní partnerku, není nikde jinde k vidění. Pokud je submisiv dominantního Štíra propuštěn ze služby, nebo zkrátka odejde, bývá mnohdy trvale poznamenán (tetování, cejchování,…), a pokud ne, je submisiv dominantnímu Štírovi oddaný a věrný do konce života.

Proč?

Dominantní Štír jemně formuje a ovládá mysl submisivního člověka. Proniká do jeho mysli a postupně ovládá nejen jeho mysl, ale i celý jeho život. Rád má nad svou submisivní ženou absolutní kontrolu. Submisivní člověk ho poslouchá buď ze strachu (bojí se trestu), nebo z odvahy (dovolí mu, aby ho ovládal). Neexistuje praxe a hranice, kterou by se dominantní Štír neodvážil prozkoumat. Potřebuje k tomu submisivní osobu s vysokým prahem bolesti.

Tento dominant má vysoká očekávání. Chce otroka, pro kterého je BDSM životním stylem.

Touží po skutečných slzách, smíchu, skutečných emocích submisivního člověka.

Výdrž při mučení, emocionální a sexuální výdrž je to, co by měl mít každý z jeho podřízených. Má rád tresty jako odepírání orgasmu, odepření praxe, ale také rád sáhne po biči.

U dominantních Štírů (dominy i dominanti) by měl být submisivní jedinec vždy ve střehu. Budou si s vámi hrát, hypnotizovat vás, mučit, vysmívat se vám,… a když si myslíte, že je konec… nezapomeňte na jejich ostrý jedovatý bodec na konci ocasu.

Submisivní Štír

Mluvit o submisivním Štírovi je jako mluvit o vegetariánském krokodýlovi. Ale protože se občas dějí zázraky, v BDSM je také submisivní Štír.

Submisivní Štír se v BDSM rád drží blízko dohodnutých hranic. Má rád, když ho někdo neustále tlačí a posouvá dál a dál. Svého dominanta u si pečlivě vybírá, protože jeho investice do vztahu je velká, chce si být jistý, že se zaváže správné osobě.

Jeho touha po abnormálním, extrémním a dokonce bizarním sexuálním uspokojení je příliš velká. Chce vyzkoušet všechno. Někdy se může zdát, že jde o psychickou poruchu, ale není tomu tak. Jen rád zkoumá své sexuální sklony.

Stejně jako dominantní, i submisivní Štír je tajemný, přitažlivý, žádostivý, vášnivý a zvědavý. Vzhledem k jeho dalším vlastnostem mohou mít dominantní jedinci problémy s jeho zkrocením. Může být také sarkastický, pomstychtivý, tvrdohlavý, sexuálně nenasytný a rád manipuluje. Ale pokud se vám ho podaří ovládnout, získáte nejlepšího sexuálního otroka v BDSM. Navíc statečně čelí bolesti, které snese hodně.

Submisivní Štír je hodně citlivý. Nespravedlivý trest nebo přehnaná výtka ho mohou rozzlobit.

Co vy na to?

Super
8
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...