sexy2

Nejsem žádný puritán a seznámit se s holkou na jednu noc a ošukat ji, není pro mě problém, ale tahle ženská v baru mne přímo učarovala. Kraťoučké saténově blyštivé šatičky, ze kterých vyčuhovaly nádherné nohy. Nejela po mně viditelně, ale občas na mě hodila očko. Seděl jsem tam s kámošem, ale nějak nám dnes hovor vázl, spíš jen mlčení a přemýšlení o životě se sklenkou v ruce. A ona vlastně nic, ale to mě lákalo. Takové to nic, jako by nic, ale s pozvánkou.

Přišlo to, ani jsem již nečekal. Šel jsem z toalety a najednou v uličce ona. Chytla mě jemně pod krkem a zašeptla: „Chceš vyzkoušet něco, co si ještě nezažil?“

Jen jsem přikývl a ona dodala: „Zaplať a jdi ven!“

Stalo se, jsem na chodníku a nejednou tu bylo auto, nasednu vedle ní a mlčky jedeme přes město. Dojeli jsme boční uličkou k temné vile, vystoupili a šli dovnitř. Tam mne zanechala v chodbičce a řekla, ať si odložím a jdu dál. Sundal jsem si bundu, zul se a vstoupil do obyváku. Tam již stála ona v erotickém prádelku se šněrováním a v ruce držela bičík.

BDSM bičík sexy

„Chtěl si něco zažít! Proč nejsi svlečený, to mám čekat, až se pánovi uráčí?“ křikla na mne a já oněměl. Tak tohle jsem opravdu nezažil, ani jsem se nezmohl na nic a již jsem tu stál před ní nahý.

„Lehnout!“ zavelela a já si lehl na záda na koberec. Bosou nohou mi přejela břicho a skončila na penisu. Skoro se na něj postavila a chodidlem mi ho zmáčkla nad varlaty. Začal se mi stavět. Bičíkem ho podebrala a zakmitala. Nebylo to příjemné a erotické. Ale ona si klekla, vzala ho do ruky a začala mi ho vytahovat: „Tak on bude trucovat, na takového Kašpárka nejsem zvědavá!“

Poté bičík odložila a vzala do ruky důtky.  Jednu nohu přehodila přese mně a  přejížděla mi po něm šlahouny důtek až mi začal pěkně tvrdnout. Když byl už pěkně nalitý, plácla přes něho a řekla: „Fajn, to je lepší,“ a vzala stuhu a zavázala ji kolem něj. Pak se postavila a škubáním stužky mi ho tahala nahoru a dolu.

„Líbí? Tak mne líbej!“ sykla a prsty nohy mi strčila do pusy. Hra mne začala trochu bavit, tak jsem cucal palec u nohy a hladil ji lýtka. Rukou jsem ji zajel pod dolní okraj šateček a sáhl si na její pičku. Šlehla mně ale přísně do ruky a zakřičela: „Na tohle máš ještě čas! Líbej!“ A tak jsem ji líbal prsty nohy a ona mi tahala stužkou za penis.

Najednou s tím skončila a poručila mi vstát a ukázala směrem ke zdi, kde byla na zdi skoba a na ní kožená pouta. Rychle mi do nich stáhla ruce a stál jsem tu nahý s pinďourem nahoru.

„Tak tohle se mu bude líbit,“ křikla a začala mi ho tahat silně rukou, aby se ještě povytáhl. Pak vzala šátek a zavázala mi oči. Nic jsem neviděl, jen cítil.

Vzala mi penis do ruky a něco na něj upínala, co mi začalo stahovat varlata a obepínat dolní část penisu. Jako by to bylo nějaké pouzdro a dost pevně ho utáhla. Horní část penisu ale byla volná, a tak nalila úplně k prasknutí. Cítil jsem, jak mi ho bere do pusy a jezdí po něm rty a jemně zuby. Nikdy bych neřekl, že orál může být tak vzrušivý. Už jsem cítil, že se udělám, ale ona přestala.

Na chvilku byl klid, ale pak mne odvázala od zdi, ale byl jsem stále v poutech. Smýkla s nimi tak, že jsem šel na kolena po dalším škubnutí až na zem na záda. Scvakla pouta k nějakému háku u zdi, aby se nemohl opět hýbat a začala mi zase ptáka prudce tahat. Nalila na něj asi olej, protože to najednou klouzalo a bylo to příjemnější.

Vnímám najednou, jak se přesouvá a lehá si, ale spíš sedá, do 69. Její píču mám přímo nad pusou, tak jsem si začal lízat. S pomoci rukou to jde líp, ale ty jsem měl spoutané nad hlavou. Jenže seděla mi nad hlavou tak těsně, že jsem skoro nemohl dýchat, ale lízat jo. Dole mi kroutila s penisem, jako by ho chtěla vykroutit. S pomocí oleje to nebylo ale tak zlé.

Najednou slyším někoho tiše přicházet, nějaká holá chodidla se mi dotkla boků a čurák se mi začal nořit do nějaké kundy, jak si na mě sedla. Tak ony jsou dvě? A kdo je ta další? Otázky tu byly, ale moc času jsem na ně neměl.

Jednu kundu na obličeji, druhou na ptáku. A vtom tak cítím, jak se mi vnitřnosti bouří, jak se mi semeno dere tělem vpřed. Stlačená cesta mu brání, ale neubrání. Mrdka proniká a dere se ven. Je to síla, tak hekám mezi stydké pysky nad bradou a celým tělem nevědomky škubám. Cítím ale úder bičem přes bok s výkřikem: Klid, nikdo to tohle nepovolil!“ Ale tělu se poručit nedá, celý se chvěju, ale tlak semene v penisu klesá a tělo se mi uvolňuje.

chlap

Žena na penisu ale nevstává, protože je zmáčklý a nechce klesnout. Tak cítím její pohyby nahoru dolu, do stran, dopředu dozadu, do osmičky. Doslova si to vychutnává a mně se to líbí taky, jen kdybych mohl víc dýchat. Dívka nad hlavou se ale dostává do varu a jemné kmitání nahoru a dolu přechází doslova ke křečím. Ale najednou se trochu nazdvihuje a vše přechází ve stříkání. Na ústa a bradu se mi řítí doslova sprcha trochu slané tekutiny. Ještě že mi to nejde na nos, to by mně asi utopilo.

Když proud ustal, pokračovalo její kmitání a znovu to teklo. Tohle jsem ještě nezažil, ale nebyl to konec. Po čtvrtém stříkání se ale dívka doslova zhroutila vedle mne a já mohl volně vydechnout. Ale to přece nebylo vše. Začal jsem podruhé stříkat do kundy na penisu. Ta se pak nazdvihla a na podbřišek mi z ní vytekl proud semene.

Tak jsem ležel volně bez hnutí, tělo celé rozechvělé a zmáčené nahoře i dole. Nějaké ruce mi uvolnily pinďoura a ruce.

„Běž se vysprchovat a můžeš jet domů, venku čeká taxík“, řekl mi milý hlas a slyším, jak kroky mizí. Sejmu si pásku z očí, v místnosti je v přítmí, tak si beru svršky a odcházím. Tu první dívku jsem již nikdy nepotkal a o ta druhá je mi do smrti záhadou.

Co vy na to?

Super
6
Úlet
0
Divné
2

Může se Vám líbit

Články

Casting

-Ne…ano…ale ne…ne, to jste špatně pochopil…. ale já chápu, vaší specializaci, jen jsem myslela….halo?- Helena ...

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Povídky

Povídky

Holčička

Ten den se mi všechno sypalo na hlavu. Měla jsem narozeniny a přesto…Auto mi vypovědělo ...