Plynová maska je pro některé z nás zajímavým fetish a BDSM prvkem.

Maska, vytvořená na ochranu dýchacích cest před všelijakými sajrajty jak bojovými tak průmyslovými, našla další uplatnění.  V BDSM může mít více rolí. Může to být záležitost fetiše, trestu nebo odměny, případně stylu.

Dost často se plynová maska používá v kombinaci s latexovým oděvem. Fetišisté mohou mít rádi plynové masky kvůli jejich tvaru, zvuku dýchání, tajemnému vzhledu, uzavřenému prostoru, soukromí identity, pocitu ochrany atd… Samozřejmým doplňkem bude patřičná maska pro vyznavače ochranných protichemických oděvů, případně pro SCUBA fetišisty, tedy pro ctitele potápěčských obleků.

Plynové masky jsou v BDSM velmi univerzálním vybavením. Mohou být použity pro ochranu identity při hrách, jako trest uzavřeným prostorem a bezmocí v kombinaci s dalšími bondážními pomůckami, ke smyslové deprivaci nebo při breathplay. Zajímavý je i pocit odlidštění, depersonalizace. 

V BDSM se často používají dávno zastaralé masky, které již nechrání před nebezpečím podle mezinárodních standardů a to ani s novým filtrem, což nás samozřejmě netrápí. Staré filtry by se raději neměly používat vůbec. Naštěstí většinou na staré masky pasují filtry nové, u kterých máte jistotu čistoty.

Proč jsou oblíbené starší masky? Starší masky jednak voní po gumě, druhak více přiléhají k obličeji. Nové jsou vyrobeny z modernějších materiálů, které neobtěžují zápachem (jo, všechno je relativní) a přiléhají pohodlně jen v minimální ploše.  Rozhodně je na výběr.

Před prvním použitím masky, obzvláště nějaké historické, je potřeba masku očistit a dezinfikovat. Následné udržování masky v čistotě je asi samozřejmostí…

Bylo by zajímavé zjistit, kolik fetišistů mají na svědomí branná cvičení Civilní obrany, kdy jsme ve škole vyfasovali masky, oblíkli pláštěnky a na ruce a nohy igelitové pytlíky… 🙂

V přiložené galerii najdete jednak pár fotek z vlastní fetish tvorby, z FGP, z párty na Floře a taky pár kousků vyrobených tzv. umělou inteligencí…

 

 

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...