BDSM horoskop střelec

Domina Střelec

Dominy ve znamení Střelce jsou elegantní, sofistikované a mocné ženy. Často mají atletickou postavu. Jejich hlavním mottem je „Toužím po tvé oddanosti“.

Domina Střelec je exhibicionistou, který nevynechá žádný večírek. Je ráda obdivovaná a ještě raději veřejně ukazuje oddanost svých otroků.

Když se ji dostanete do hledáčku, uloví vás. Nepočítejte ale s dlouhodobým vztahem. Jakmile jí posloužíte, bude se poohlížet po jiném otrokovi a vám dá jasně najevo, že o vás už nestojí.

Domina Střelec dává přednost jehlám a piercingu. Má ráda lesklé materiály a do posledního detailu propracované kostýmy. Rada vyniká v davu a pravdou je, že je nepřehlédnutelná.

Dominant Střelec

Rafinovanost, přesně touto vlastností nejvíce vyniká charismatický Dominant Střelec. Má rád zábavu a přednost dává submisivům cizincům, kteří svou submisivitou pozvednou jeho dominanci. Stejně jako Domina i Dominant Střelec je rád středem pozornosti.

Rád vyvolává v submisivech zmatek a chaos. Jednou žádá projevy oddanosti a poslušnosti vzápětí zase nechce od submisivů nic. V BDSM našel duchovní spojení s aktivitami, které má v oblibě. Právě toto propojení činí ze zralého dominantního Střelce osobu, respektovanou ostatními dominanty i submisivy.

S oblibou mísí praktiky. Ani jeho nejvěrnější submisiv neví, na jakou praktiku právě myslí. Dominantní Střelec může být velmi krutý, prchlivý a bezohledný. Do výcviku submisiva se zcela ponoří, ale je obtížné ho uspokojit. Raději dá přednost užití si se čtyřmi dobře vycvičenými otroky jiného dominanta než aby si užil se submisivem, kterého vycvičil sám.

Dominy i Dominanti ve znamení Střelce mají rádi experimenty. Musí vyzkoušet nejen množství praktik, role-play a hraček, ale i množství otroků.

Submisivní Střelec

Submisivního Střelce naleznete těžko. Dávají přednost masochismu, mají rádi bolest a fyzické výzvy. Často se věnují extrémním sportům. V tomto znamení naleznete kombinaci lidského intelektu a živočišné vášně. Zkrotit ho ale není snadné. Submisivní Střelec nemá rád otroctví a pokoru. Pokud si ho spletete s poskokem začne být neklidný, netaktní až drzý.

Střelec nemá pocit studu a veřejná ponížení prostě miluje. Jak dominantní osoby v tomto znamení tak i submisivní Střelci jsou exhibicionisté a jsou rádi pokud jsou nepřehlédnutelní. Nedokážou mít pocit studu a veřejná ponížení prostě milují.

Pokud hledáte submisiva, který se nebude obávat pustit do nových praktik vybírejte mezi Střelci. Submisivové v tomto znamení mají rádi experimenty a „vytrvalostní“ tresty co zkušení a šikovní dominanti umí využít. Také mají rádi propracované scénky. Dejte si ale pozor na jejich nadšení a nápady, kterými dokážou zničit celou scénku.

Submisivní Střelec má rád nezávislost a svobodu. Potřebuje silného, zkušeného a chápavého dominanta, který mu nechá dostatečnou volnost.

Co vy na to?

Super
6
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...