Škrcení

Před časem se v jedné BDSM  skupině na facebooku rozjela debata o škrcení. Nejeden z nás tam souhlasil, že /při)škrcení je občas moc fajn. Varovný hlas ale zazněl natolik nahlas, že jsem autora Milana Horáčka požádal o úpravu textu i pro čtenáře Darkpressu:

Chytit tu roztomilou bestii pod krkem, není vůbec špatný pocit a jednou jsem se dokonce dostal až na hranu toho, že o tom napíšu velký článek na své stránky – jako o ostatních praktikách. Tak jsem začal studovat a objíždět lékaře a odborníky. Nakonec jsem to ale vzdal, protože mi to stále vycházelo kontraproduktivní. Ať bych to napsal jakkoliv, tak vždy by to mělo opačný efekt. Byl by to totiž druh lákadla, které by řada lidí měla chuť vyzkoušet.

V technice a přístupu jsou poměrně velké rozdíly: – subinkovská potřeba ubližování je v pohodě a jen přitlačit roštěnku na zeď za krk, je vcelku veselá kratochvíle… – mechanické škrcení a stlačení ohryzku je už masochističtější a vzrušení přichází hlavně z pocitu fyzického napadení a ohrožení. – igelit, latex a watterbonding jsou formy klasického mučení. Vyvolávají paniku a našlapují adrenalin. Ale jsou prostě dlouhé. Nedostatek kyslíku nepřichází přesně v potřebnou dobu, ale pokaždé trochu jinak…. – no a na konci jsou právě ty zmíněné krkavice. A to je prostě prosté svinstvo. Buď rukou nebo měkkým materiálem se stopne krev do mozku a ten se začne bleskově bránit a přepínat se do nouzových stavů. Jenže bohužel zrovna tohle docela slušně zvedne orgasmus na úplně jiný level. Posunování hranic přichází téměř okamžitě, protože to je prostě něco úplně nového a především pro hodně osob „úžasného“. Velice brzy se dostavuje hranice mdlob a bezvědomí a tihle „kyslíkoví narkomani“ jdou nezadržitelně dál. Bohužel dál už jsou jen vrata do pekel a konce tohoto šílenství.

Když jsem ještě dělal SM pomůcky, tak jsem vyráběl i automatická škrtidla – systém, který se sám rozepne po ztrátě vědomí. Byl jsem debil a naštěstí jsou obě ty holky stále na živu. Ale léčí se a nikdy se nevyléčí. Podle mého dobrého známého ze Sexuologického ústavu je to závislost, která je výrazně horší než tvrdé drogy. Na drogy a hazard potřebujete spoustu peněz. Na tohle nepotřebujete vůbec nic a přináší to 100x lepší zážitky. Závislost je velmi rychlá a v podstatě nevyléčitelná. Stačí se jednou trefit přesně a sladit stimulaci s vypnutím kyslíku. To je tak 10% toho, co jsem chtěl tenkrát napsat. Neblázněte! Jste tady všichni tak trochu profíci…. Když budete mít toho druhého dobře svázaného a odprásknete ho, nebo jí, při dobrém škrcení – je to jako byste jim bodli násilím heroin. Podle mě by se to mělo považovat dokonce za druh vraždy…..

Tolik tedy Milan Horáček, teoretik i zkušený praktik BDSM, mimo jiné provozovatel stránek Erotické-pomůcky.cz 

 

Co vy na to?

Super
4
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Začátečníci