Přátelé, dovolte malou pozvánku na OtheR DRESS Market do pražské Kotelny na pátek 9.prosince. O krátký rozhovor jsem požádal Annu Frankovou (Baletku), která spolu s Nenufer tuto akci pořádá:
….
– Other Dress Market pořádáte v čase adventu, v čase nakupování dárků. Proč se akce nejmenuje třeba Advent Fetish Fair?
— Akce se jmenuje OtheR DRESS Market – pořádáme jí pod značkou OtheR DRESS, která sdružuje projekty jako jsou módní show, markety, divadelní představení atd.
….
– Fajn, takže žádnej advent, takže mi aspoň můžeš slíbit, že si v Kotelně odpočinem od všudypřítomnejch špatně znějících koled a blikavejch vánočních Satanů Klausů?
— Ano, akce se netýká vánočního šílenství, ale dostane se Vám uměleckého zážitku – takové přátelské setkání před koncem roku.
….
– Na akci nemá být program, nač jiného nás tedy pozveš, než na fetish průvan v našich peněženkách?
— Koncept je pojatý jako přehlídky nápadů designérů v oblasti fetish módy – každý si vyzdobí svůj prodejní/výstavní prostor tematicky ke svému oboru. Můžete se těšit na netradiční prezentaci vystavovaných výrobků, které si lze i koupit. Uvidíte kreativní práci vystavovatelů. Zároveň je to taková pozvánka na 2. ročník OtheR DRESS show, který se uskuteční 3.3. 2017.
….
– A na závěr, na jaké vystavovatele bys nás osobně ráda upozornila?
— Uvidíte nejen tradiční fetish módu (latex, lack a pvc) v podání značek jako je Sharene, Adema, Latex Vogue, NonaG, doplňky od Macabre designs, Epitaph, elegantní modely od Riwaa Nerona, punčošky od Timea, lolita a gothic dress od Sleeping Beauty, Madame Muffin, Classy Lady a Pretty Housewife, kožené věci od Kairona a My Obsession, něco temnějšího od Dark Raven a na závěr inspirující Recy Dressy. Dále je pro návštěvníky připraven tzv. bazar, kde každý může dát do prodeje věci (tematické oblečení a doplňky), které se mu již nehodí a pořídit si něco nového. Máte se tedy na co těšit.
….
– Děkuju za rozhovor a v pátek devátého v Kotelně naviděnou…

Co vy na to?

Super
1
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Rozhovory