Nedávno jsem byla pozvána na velmi zajímavou akci nazvanou MaleDom párty, což mému oušku čubčímu znělo skvěle, neb akcí pro Dominy je tu spousta, pro Dominanty nic. Minimálně o žádné akci přímo pro Pány nevím. Ergo díra na trhu jako hrom.

Nahodila jsem tedy dokonalý čubčí výraz, zaňíkala na Pána a hafla, že by bylo prima, kdybychom na onu akci vyrazili. Čubky je přeci třeba pravidelně venčit, že? Moc moc moc jsem se těšila do momentu, než došlo po facebooku k „menší výměně názorů“ mezi mnou a jednou z propagátorek akce. Upřímně, kdyby mi Pán nezakázal kousat, abych náhodou někde něco nechytila, asi by byla velmi ošklivě pokousaná a já bita jako žito. Ale moudřejší ustoupí, takže jsem raději prchla a v debatě nepokračovala. Chuť tam jít klesla téměř k nule, ale protože mám velmi přesvědčivého kamaráda, který by i z jalové krávy tele vymámil, nakonec jsem s Pánem vyrazila.

Kombinace voleb, rozkopané Prahy a pátečního vyprazdňování města je skutečně vražedná, ale nakonec se nám, po peripetiích s asi hodinovým zpožděním zadařilo dorazit do Dark Velvet Café v Praze. Podnik je to příjemný, stylový, diskrétní a obsluha za barem úžasně profesionální. Kdo mě zná, ví že jsem naprosto dokonalá „chilli víla“ a pro jedovatou poznámku nejdu daleko a vrčet umím na jedničku.

Vstoupili jsme, nahlásili kdo jsme, dostali bodíky k hodnocení Dominantů a subinek, Pán dokonce obdržel i doutníček (báječné) a hurá do víru zábavy, která byla na tak krátký čas, který byl akci vymezen víc než bohatá. Prvním bodem byla diskuze na téma „Co pro Pány znamená submisivita u jejich partnerek a pro subinky dominance jejich Pánů“. Velmi zajímavá debata, která by jistě zasloužila i více času, ale toho bylo vskutku poskrovnu. I tak mohu říct, že to bylo velmi poučné.

Dalšími body programu byl opravdu kouzelný tanec, spank, masáže a po desáté hodině večer ukázky sebeobrany. Nevěřila bych, že s něčím tak běžným, jako je deštník se dá tak účině bránit. Celkem se nás na akci, včetně pořadatelů a účinkujících sešlo kolem 50.

Večer nabídnul dostatek zábavy, možnost popovídat si s lidmi, které jsem jinak léta neviděla, poznat nové lidi, a subinky i Dominanti se mohli zúčastnit celovečerní hry o zajímavé odměny. Nevím jak ostatní, ale já i můj Pán jsme se skvěle bavili a kamarád a jeho čubička byli přímo nadšeni. Myslím si, že na první akci se s trablíky spojenými s akcemi poprali pořadatelé více než skvostně.

Jediné co bych možná pro další akci doporučila by byly jmenovky, protože i když se Vám někdo představí, za minutu nevíte jak se jmenuje, popř. nějaké znamení, podle kterého by se dalo určit kdo je nezadaný. V diskuzích po akci padlo, že tam bylo poměrně dost párů a „nezadaným“ se špatně učovalo kdo je potencionálně volný a kdo ne.

Hodnocení jedné malé silně přidrzlé a tlamkaté čubky tedy je: KDY ŽE BUDE REPETEEEEEEEEEEEEEEEEE?! Bylo to prima a kdo nešel, udělal chybu. O:)

Vlastní packou naškrábala Zvířa

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže