adema

Sobota 13.dubna večer, klub Kotelna se pozvolna plní lidmi v latexu a jiných zajímavých materiálech, já si v Gotice připravuju fotoateliér. Za chvíli totiž vypukne pátá fetish párty pořádaná Ademou a jejími přáteli. No a protože, jak víme, Adema je autorka zajímavých latexových oděvů, tak samozřejmě hlavním bodem párty je její přehlídka, stejně jako loni dvoudílná.

Celým večerem nás provede latexová pricezna BladeRain, modelka a cosplayerka, o níž je známo, že ráda kombinuje latex s různými cosplay kostýmy.

První přehlídka přinesla zajímavou kombinaci latexu a jiných materiálů, jako průhledného šifonu nebo řetízků… Příjemný catwalk, pro začátek dobré, uvidíme, co bude dál…

 

 

Druhé kolo přehlídky přesvědčilo o tom, že catwalk je nuda, že je dobře, když se na scéně něco opravdu děje. Téma druhé části bylo Roleplays a všichni si své role opravdu užili. Duo lékařka a sestřička v podání Gabriely a Klarysy, jak ze seriálu Sanitka – proč jak, zadní projekce i vypůjčená melodie na seriál odkazovaly dost jasně – krom vlastní interakce pak zachraňovaly zraněnou lyžařku Honeyhair, coby známou olympijskou přebornici.

 

       

 

Claudia OnCloud krotila hřebce (nebo valáška?) Altaira, Igor Hnízdo v podání Františka Grimma pro změnu krotil dvě rozjívené žákyně Mountbatten a BladeRain. Bohužel ani pádná ruka učitelova ani včas použitá rákoska nezabránila zločinu – třídní kniha byla zcizena.  Nicméně ruka zákona v podání slečny R. pachatele dopadla a důstojná soudkyně vynesla spravedlivý rozsudek, takže vše dobře dopadlo…

 

             

 

Diváci byli náramně spokojeni, reagovali už v průběhu, po závěrečném defilé byli účinkující odměněni vřelým aplausem…

   

To však ještě nebyl konec večera – ale o něm, a taky o focení v Gotice, až v dalším díle reportáže…

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže