Loni v září se v Brně blejsknul první ročník Latex párty. Z doslechu vím, že akce byla příjemná, byť co se latexu a fetish týká, byla trochu rozpačitá. Na letošní sobotu 23.září se chystá druhý ročník. V čem bude lepší, se ptám modelky, moderátorky a vlastně taky spoluorganizátorky Lucy BladeRain:

Skutečně je to s první párty tak. Ale na obhajobu musím říct, že plný název byl „Halloween Latex Party“, čili to vlastně byla stylovější kostýmová párty ač chápu, že slovo „latex“ je pro mnoho lidí zavádějící.
Co se letošního ročníku týče, na úvod osvětlím pro jistotu, jak je to se mnou a spoluorganizováním a za čím stojím, protože si nechci přičítat zásluhy. Je to například změna názvu z „Latex Party Brno“ na „Fetish Party Brno“. Také jsem velice tvrdě prosazovala, aby se zavedly pravidla, což považuji za jednu z nejdůležitějších věcí pro akci tohoto druhu. Takže je, narozdíl od první akce, vyžadován dresscode, vstup 18+ a zákaz focení (mimo fotografa akce) kvůli soukromí návštěvníků „naší“ party.

Bude tedy program víc fetish?

Rozhodně.  Za zmínku určitě stojí půvabná Joan von Brook, která předvede Shibari show, letošní Pole Dance v podání Sil Vie bude z fetish hlediska mnohem zajímavější než loňské…

Co se mého podílu na programu týče, navrhla jsem do programu burlesque, která se mnohým nemusí zdát dostatečně „fetish“, ale například v Montrealu byla na programu také a sklidila velký úspěch. V Brně pro nás vystoupí Scarlett Cissa.
Mimo moderování na tomto ročníku tentokrát budu mít i krátké vystoupení spolu s mou přítelkyní (též fetish modelkou) Suanne Marty.

Zapomenout bych neměla ani na Tribal Fusion Bellydance v podání slečny, která si
říká Dark Ophelia.

Nu a premiéru s krátkou „sexy show“ si střihnou Quinn a Sensesall.

Zajímavý seznam. Já k tomu dodám, že se párty koná v jiném prostoru než loni a že podle fotek je MORS Art setsakra zajímavě dekadentní místo, které stojí nejen toho 23.září za návštěvu. Lucy, díky za pozvání…

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Novinky