subinka

I subinky jsou jen lidé se svými potřebami. Touží po dominanci svého pána a chtějí mu udělat radost. To je pro ně vždy na prvním místě. Jsou však maličkosti, po kterých v koutku duše touží, ale neodvažují se je svému dominantnímu protějšku sdělit. Proč je nesdělí? Nikdo přesně neví, možná se bojí odmítnutí a zklamání, možná doufají, že na to polovičky přijdou sami, možná si to chtějí zasloužit..

Faktem číslo 1 je, že dominant neumí číst myšlenky, a faktem číslo 2 je, že submisivové věří (nebo alespoň doufají), že ano. Takže, milí dominanti, zkuste dopřát svým subinkám něco z toho, po čem touží. Uvidíte, že váš vztah se jen prohloubí a vzroste i jejich sebevědomí a hrdost na to, kým jsou a co pro vás znamenají.

1. Dotkněte se nás, prosím

Pohlaď nás, obejmi nás, polib nás… dokonce i na čelo, abychom se cítili jako mazlíčci….Milujeme tvé ruce na našich tělech, ať už jsou kdekoli… na zádech, na zadečku nebo pod sukní  (neustále nám to připomíná, že ti patříme). Toužíme cítit tvé doteky, cítit tě všude kolem sebe, toužíme být bezmocné ve tvé náruči… tam je náš svět, náš prostor, kde můžeme být samy sebou.

2. Buďte na nás hrdí

Užívejte si toho, že patříme jen vám a nikomu jinému. Buďte hrdí na stvoření, které se s malou dušičkou a rozechvělým srdcem rozhodlo odevzdat se vám a patřit vám, buďte hrdí na svůj majetek, který vám nyní sebevědomě kráčí vstříc, aby vám klečel u nohou jako poslušná fenka.

Hrdý úsměv, který se vám objeví na tváři, když vstoupíme do místnosti, nás ujistí, že vám na nás záleží. A právě proto se snažíme být pro vás stále lepší a lepší.

3. Nechte nás plakat nebo křičet

Když jsme smutné, rozzlobené nebo opravdu rozrušené… nechte nás křičet nebo se vyplakat. Nechme si ten zmatek chvíli v hlavě, nechme slzy stékat po tváři,… že někdy nejsme v pořádku, je to v pořádku …jednou za čas.

Nechceme od vás žádnou reakci, chceme jen, abyste byli klidní, až se to stane. Vše lze řešit až poté, co nás to přejde… v klidu, s rozvahou a rozumem (a také s případným trestem za naše chování 🙂 ).

4. Odpustějte nám

I když se budeme snažit sebevíc, budeme dělat chyby, hlouposti, špatně se vyjadřovat… i přes naši snahu se někdy stane chyba a když se stane, potřebujeme, abyste nám odpustili.

Nemluvím o okamžitém odpuštění, ale o odpuštění po trestu, který bude následovat po naší chybě. Potrestej nás, jak uznáš za vhodné, ale dej nám vědět, že naše přestupky jsou odpuštěny. Není většího trestu než vina, kterou cítíme, když chybujeme a trpíme, dokud nepřijde tvé odpuštění.

5. Komunikujte s námi

Potřebujeme ji. Pokud o nějakém problému nediskutujeme, dlouho se nám bude honit hlavou, až nás nakonec přivede k šílenství. Tříminutový rozhovor s vámi může zmírnit nebo zcela odvrátit hodiny či dny starostí a smutku. Je lepší mluvit, než nakonec uklízet myšlenky, které se nám honí hlavou.

Pokud vidíte, že máme nějaký problém, nechte nás o něm mluvit (nebo nás přimějte, abychom vám ho řekli – někdy máme tendenci své problémy skrývat a věříme, že je zvládneme sami nebo že odezní tak, jak přišly, ale ne vždy tomu tak je) a pak budeme vaše nejen tělem a srdcem, ale i duší a myslí.

Pomožte nám vypořádat se s našimi náladami, s našimi špatnými časy. Pak  budeme vědět, že i když se budeme cítit hloupě, i když se budeme cítit bezmocné a neschopné, budeš tu pro nás a budeme se mít na koho obrátit.

Subinka

..a pak budeme vaše nejen tělem a srdcem, ale i duší a myslí.

6. Dejte nám najevo, že jsme sexy

(Kdo by nechtěl?). Nepotřebujeme každý den slyšet, jak skvěle vypadáme a jak jsme sexy, ale čas od času je opravdu dobré to slyšet. Řekněte nám, jaký máme úžasný zadek, jaký máme dnes dokonalý účes, nebo jak neodolatelně vypadáme v těch šatech a jak se k nim hodí ty či ony boty.

Pochvaly nám dávají najevo, jak nás vidíte, my se vidíme vašima očima. Všimněte si na nás něčeho malého a pochvalte to… porosteme 🙂

7. Nezapomínejte na drobnosti

Možná to zní jako klišé, ale je to pravda. Jistě, vaše gesta, slova a náš obdiv a úcta k vám nám vyvolají ruměnec na tváři, ale často to dokážou i maličkosti… třeba milý vzkaz na zrcadle v koupelně nebo když se s námi díváte na film, který vás nezajímá, zmrzlina, kterou nám dáte, když je nám do pláče, … drobnosti, které pro nás hodně znamenají. Pokud to víte, jsme vaše na celý život.

A poslední věc, kterou od vás potřebujeme, ale nebudeme ji říkat nahlas, poslední, ale nejdůležitější věc na tomto seznamu a ve vztahu…

8. Buďte tím nejstabilnějším v našem životě

Buďte silnější než my, buďte tím, kdo se při prvním problému nelekne a neodejde. Když nám život přinese do cesty něco děsivého a matoucího, potřebujeme něco pevného, čeho bychom se mohli chytit, co by bylo naší kotvou, naším přístavem klidu v bouřích života, naší oázou na poušti před dny zmatku, které nám osud přináší.

Nemusíte být dokonalí ani perfektní, jen tu buďte pro nás. Buďte pevným bodem v našem vesmíru a my pohneme Zemí.

Pro všechny dominanty nemusí být snadné si to přečíst, ale stačí, když si uvědomíte, že subinka je lidská bytost, která má silné i slabé stránky. Pro vás chce být nejlepší v každém ohledu, ale pokud jí nepomůžeš a nepodpoříš, nikdy pro tebe nebude tou nejlepší subinkou.

Subinky … Je ještě něco, co byste si od svých dominantních protějšků přáli, ale nemáte odvahu jim to říct?

Co vy na to?

Super
61
Úlet
4
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...