lev

Domina Lev

Tato sexy kočička, hvězda, která zastíní všechny kolem sebe, se ráda obléká do catsuitu a jistě má i něco v leopardím vzoru.

Její motto je: „Vzbudím v tobě touhu po mně“. Její oblíbená scénka je – krásná a naprosto uctívaná sedí na svém trůnu a shora se dívá na své otroky (kterých nikdy nemá dost). Má ráda dlouhé masáže nebo bublinkovou koupel.

Je hravá, ale nezapomeňte, že si s vámi jen pohrává a že za vzezřením dokonalého koťátka je lvice s velmi ostrými drápy.

Dominantní Lvice je arogantnější než jiná znamení. Nikdy se nevzdá svého pohodlí a důstojnosti. Pokud není středem pozornosti umí dát svou nespokojenost jasně najevo. Domina (ale i dominant) v tomto znamení si se svými submisivy ráda pohrává. Dává jim řadu omezení ale zároveň i dostatek prostoru na to, aby se s ní pokusili manipulovat.

Dominant Lev

Temperamentní a přátelský egoista, který bere své postavení vážně. Ví, že je silný a mocný a je pro něj důležité, aby všichni ostatní uznali jeho dominanci.

Rád se předvádí, má rád soukromé publikum a rád pořádá soukromé večírky, kde je on králem. Od svého/svých submisivů očekává uctívání v jakékoli podobě.

Dává přednost submisivům se silnější postavou, zkrotí je svým podmanivým stylem a udělá z nich oddané a poslušné beránky. Tento dominant dává přednost exotickým otrokům, kteří probudí závist ostatních – je to v jeho ohnivé povaze.

Ví jak udržet submisivovu oddanost a pokoru bez jakéhokoli příkazu, je to jeho specifickým způsobem výchovy. Svým subíkům umí dát to co nikdo jiný. Může si dovolit být velkorysý a to vyvolává v jeho submisivech neuvěřitelnou a závidění hodnou loajalitu.

Chcete-li ho potěšit darem zapomeňte na věcné předměty. Dává přednost tetování, cejchování a otrocké smlouvě. Umí projevit až děsivou zuřivost, ale na druhé straně, pokud submisivovo chování nevyžaduje trest, umí prokázat vzácnou a něžnou lásku, díky které budou subinky tát každý den.

Slabostí dominantního Lva jsou perfektní ženské nohy ve vysokých podpatcích.

Síla dominantního Lva (dominy i dominanta) je zároveň jejich slabostí. Mají strach z toho, že budou poníženi, svrženi a nuceni zříci se své důstojnosti.

Submisiv Lev

Oddanost submisivního Lva je ta nejkrásnější a zároveň ta nejnebezpečnější oddanost jakou si umíte představit. Poslušný lev si musí najít dominanta, který se mu líbí a má vůči němu přirozený respekt.

Vzdát se svobody je pro něj něco nepředstavitelného, ​​ale podvědomě po tom touží. Svou submisivitu vám nikdy nedaruje, jeho podřízenost nepřichází přirozeně, takže často s ním je třeba „bojovat“. V tomto boji se poddá jen silnější a inteligentnější osobě.

Oddanost submisivního Lva (subinky i subíka) pro dominanta není dar, ale tvrdě vybojovaná cena. Jakmile submisivní Lev ucítí u svého dominanta slabost, začne zase bojovat o svou „svobodu“.

Jeho fetišem je kůže, má pro ni slabost. Jeho další vlastnosti nejsou zrovna submisivní: je ctižádostivý, velkorysý, pyšný, odhodlaný, silný a vždy dobře upravený, ale může být i povrchní, marnivý, egocentrický arogantní a sobecký.

Musí mít vždy poslední slovo. Fetišista Lev je vždy dokonale upraven, proto totéž očekává i od svého dominanta.

Nejlépe reaguje na dominanta, který ho chválí a povzbuzuje. Ego submisivního Lva je velmi zranitelné, takže slovní ponížení je pro něj opravdu tvrdým trestem.

Co vy na to?

Super
15
Úlet
1
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...