Býk
Býk

Domina Býk

Domina ve znamení Býka je často dáma s neodolatelnými křivkami a množstvím šarmu. Není divu, že může mít toho otroka, na kterého si ukáže.

Ženy v tomto znamení se už jako dominy rodí. Chuť ovládat, vládnout a mít je v každé kapce jejich krve. Jejich motto zní „Mám nad tebou úplnou kontrolu“.

Jelikož jde o zemské znamení, mají Dominy ve znamení Býka rádi materiální požitky a luxus. Jsou královnami otroctví a jejich velkou zálibou je svazování.

Její otrok ji zbožnuje a přímo na ni visí. Pozor, domina Býk nevyjednává, nediskutuje a neustupuje, za svými rozhodnutími si pevně stojí a žádné prosby či žebronění na ni neplatí.

Mám nad tebou úplnou kontrolu

Jde o majetnickou a náročnou majitelku, která si libuje v dlouhém a krutém trestání. Klidně zamkne svého submisiva do pásu cudnosti na pár dní nebo trvá na stálém nošení obojku jen proto, aby všichni věděli, že je jejím majetkem.

Dominant Býk

Dominantní Býk je tvrdohlavý a nekompromisní. Nečekejte, že se s ním dá
vyjednávat. Dává přednost submisivům, ve kterých vidí snahu, ochotu, úsilí a kteří mohou být v jeho životě užiteční. Touží po kvalitě, proto by jeho submisiv měl být výjimečný a jedinečný.

Dominantní Býk od svého submisiva očekává pohodlí, zajištění maximálního komfortu a smyslné potěšení. I proto je pro něj důležité, aby jeho submisiv dobře vypadal, krásně voněl a přinášel mu radost.

Tento dominant má rád orální sex. Tak jako u dominy ani u dominantního Býka prosby či žebronění nezabírá. Jelikož rád překračuje hranice měl by submisiv pravidelně mluvit o svých limitech a hranicích se svým dominantem.

Pro dominantního Býka je jeho submisiv cenným majetkem, který rád vystavuje na zlatém podstavci. Ostatní ho mohou z dálky obdivovat. Každého, kdo se postaví mezi něj a jeho submisiva zničí. Trestá pomalu a neúprosně.

U svých submisivů oceňuje stabilitu a poslušnost a je-li spokojen, umí se jim bohatě odměnit.

Ví jak dát svému submisivovi najevo, že ho vlastní, ochraňujě a miluje.

Submisivní Býk

Submisivní Býk není submisivem v pravém slova smyslu. Spíše než oddanost a pokoru hledají smyslové potěšení. I když je submisivní Býk velmi dobře vychovaný, je často tvrdohlavý a sobecký a proto potřebuje nad sebou cítit pevnou a přísnou ruku. V opačném případě začne vystrkovat růžky.

Potřebuje zkušeného dominanta, který se nebude bát ho zkrotit, pokud bude tvrdohlavý.

Submisivní Býk může být líný, nenasytný a také materiálně zaměřený.

Než se dominantovi zcela předá, může to trvat delší dobu. Pokud ale zjistí, že je u svého dominanta emočně v bezpečí změní se na vášnivého, romantického a věrného submisiva.

Právě tato jejich vlastnost z nich činí ideální partnery na vztah 24/7. Mají rádi role play a v roli přísné učitelky nebo tvrdého dozorce si je snadno získáte.

Jejich erotogenní zónou je krk a jejich nejoblíbenější praktikou breath play.

Jsou praktičtí, jednoduší, nohama stojí pevně na zemi a rádi nosí symboly otroctví. Dary, které dostanou od Pána si nade vše váží. Výborně zvládají domácí práce a zvládnou i těžkou práci. Hněv svého Pána jsou schopni snést, ale musíte zároveň počítat, že si budou stěžovat.

Co vy na to?

Super
5
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...