Vázání větších partnerů – WS s Dianou Verou

11 Čvn
Vázání větších partnerů - WS s Dianou Verou ČervenČvn 11 2023 10:00 - 17:30 UTCJana Babáka 2733/11, Brno
Shibari

kdy: 11.6.2023

čas konání: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Každé tělo je opravdu jiné. Toto je workshop pro všechny, kteří mají dojem, že jejich tělo/tělo jejich modelky/modela si úplně nerozumí se "standardními" úvazy. Anebo rozumí, ale je potřeba je různě přizpůsobovat.

Můžete přijít i pokud ještě nevěšíte, jen jeden blok ze tří výukových bloků bude závěsný, podíváte se na ukázku a pak zaimprovizujete na zemi.

Probereme velmi robustní a stabilní variantu JIAI - úvazu s rukama před tělem. Podíváme se na to, jak s větším nebo těžším partnerem než jsme my sami plynule do závěsu a zpět s minimem úsilí.

V posledním bloku budeme sdílet tipy a triky, jak úvazy modifikovat, aby seděly vázaným a jak si usnadnit práci jako rigger. Pomohu vám si ujasnit, o co se při session s větším partnerem ještě snažit a čeho je třeba se v případě omezení vzdát.

Necháme prostor vašim otázkám a hledání východisek vašich specifických situácí.

Jednoznačně budeme na tomto workshopu vázat „na komfort – modelů i riggerů, ne na výkon/utrpení“. Podělím se s vámi o poznatky z praxe, protože lidi, kteří mě vyhledávají za účelem zakusení session, mám jednak v rukách často poprvé a pak také mívají fyzická omezení.

Nabyté znalosti: Pohodlnější úvazy pro vázané partnery, riggeři zdokonalí manipulaci s partnerem v provazech.

Pokročilost:

  • Ideálně: pokud jste absolvovali závěsy/pokusy o závěs partnerů, kteří jsou vyšší či těžší než vy sami, jsou méně pružní nebo mají jakákoliv jiná omezení.

  • Pokud vás, ale téma láká, i když ještě nezavěšujete, budete vítaní, viz níže v textu. Minimálně: umíte uvázat jakýkoliv hrudní úvaz.

Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o svých zkušenostech a motivaci k vázání.

S sebou si vezměte:

  • provazy: 10-12 kusů provazů a vybavení k zavěšování, co máte (kruh/4-6 ks karabin). Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy i vybavení pro závěsy ke koupi. Počty a co by jste rádi si dokoupili, prosím uveďte při registraci ve Zprávě pro příjemce.

  • šátek na oči

  • pohodlné oblečení pro pohyb na zemi, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 1 800 Kč/pár

Kapacita je omezena

Lektor: Diana Vera

O lektorce: Diana Vera je profesionální riggerka. Od roku 2015 poskytuje individuální svazovací setkání tzv. shibari sessions, lektoruje kurzy shibari, facilituje ženské kruhy s provazy, pořádá akce pro BDSM komunitu a soukromě učí páry. Váže muže, ženy a všechny mezi tím. Inspiruje ji tantra, divadlo a různé terapeutické směry.

Její moto zní: "Svázané tělo, svobodná mysl".

Místo konání

Brno-Královo Pole, DECADANCE Studio, Jana Babáka 2733/11, Brno

Navigace

Nemůžu najít cestu!

  • Organizátor Vázání větších partnerů - WS s Dianou Verou
    Vázání se věnuji aktivně od roku 2017 a natolik mě toto kouzlo pohltilo, že jsem navštěvovala snad každý tehdejší workshop co byl. Zaměřuji se hlavně na bezpečnost a na limity a hranice vázaných. Mám ráda hru s vázanými partnery a převážně vážu ženy, ale i mužské pohlaví u mě má šanci být v provazech. Již více jak tři roky učím v pražském Subspace studiu, které je u nás prvním studiem zaměřeným převážně na Shibari. Ovšem netajím se tím, že mé srdce zahořelo před rokem i k Brnu, a tak i zde mě můžete často potkat jako organizátorku a lektorku vázacích workshopů. Ráda komunikuji s lidmi a ráda se jim věnuji a udělám si na ně čas, a tak i mimo přednášku a workshop se nebojte mě oslovit a napsat, určitě si na Vás udělám čas.

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0
Ala Alala
Organizátorka BDSM setkání a workshopů v Brně pro úplné začátečníky i pokročilé.

Komentáře jsou uzavřeny