Jak se váže srdce – shibari pro páry s Dianou Verou

10 Čvn
Jak se váže srdce - shibari pro páry s Dianou Verou ČervenČvn 10 2023 11:00 - 18:30 UTCJana Babáka 2733/11, Brno
Workshop

kdy: 10.6.2023

čas konání: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

Nemusíte být životní pár. Každopádně ale na tomto workshopu setrváte po celou dobu s partnerem, se kterým přijdete.

Workshop bývá magické místo v časoprostoru, kde se vám vázání v páru daří. Taky ne vždy, někdy přijdou negativní emoce. Vázat s životním partnerem je těžká výzva. Udělat si doma čas a atmosféru se ne každému páru daří.

Vidíte se v tom? Pokud ano, tohle je workshop designovaný pro vás, abyste si skvěle nacítěně zavázali a doplnili svůj shibari arsenál o další měkké dovednosti. Bude plný prožitkových technik s provazy, které mají za cíl vás s partnerem sblížit, vyladit na sebe, napomoct vzájemnému vnímání a pochopení, pro co si do provazů vlastně chodíte, poskytnout vám vhodné komunikační nástroje pro domácí provazovou praxi a hlavně vás nabít dobrým pocitem a zmotivovat pro další vázání. Doufám, že dojde i na diskuzi o tom, co s vyplavenými negativními pocity.

Nabyté znalosti: Po technické stránce půjde o úvazy s 1-2 provazy, prvky z bodymechaniky a ichinawy.

Pokročilost: Je potřeba umět uvázat Singel column tie. Stačí absolvovat jakýkoliv začátečnický workshop například ve Čtvrtek.

S sebou si vezměte:

  • provazy: 2-3 kusy provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, tuto informaci prosím napište do Zprávy pro příjemce níže při registraci.

  • šátek na oči

  • pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 1 800 Kč/pár

Kapacita je omezena

Lektor: Diana Vera

O lektorce: Diana Vera je profesionální riggerka. Od roku 2015 poskytuje individuální svazovací setkání tzv. shibari sessions, lektoruje kurzy shibari, facilituje ženské kruhy s provazy, pořádá akce pro BDSM komunitu a soukromě učí páry. Váže muže, ženy a všechny mezi tím. Inspiruje ji tantra, divadlo a různé terapeutické směry.

Její moto zní: "Svázané tělo, svobodná mysl".

Místo konání

Brno-Královo Pole, DECADANCE Studio, Jana Babáka 2733/11, Brno

Navigace

Nemůžu najít cestu!

  • Organizátor Jak se váže srdce - shibari pro páry s Dianou Verou
    Vázání se věnuji aktivně od roku 2017 a natolik mě toto kouzlo pohltilo, že jsem navštěvovala snad každý tehdejší workshop co byl. Zaměřuji se hlavně na bezpečnost a na limity a hranice vázaných. Mám ráda hru s vázanými partnery a převážně vážu ženy, ale i mužské pohlaví u mě má šanci být v provazech. Již více jak tři roky učím v pražském Subspace studiu, které je u nás prvním studiem zaměřeným převážně na Shibari. Ovšem netajím se tím, že mé srdce zahořelo před rokem i k Brnu, a tak i zde mě můžete často potkat jako organizátorku a lektorku vázacích workshopů. Ráda komunikuji s lidmi a ráda se jim věnuji a udělám si na ně čas, a tak i mimo přednášku a workshop se nebojte mě oslovit a napsat, určitě si na Vás udělám čas.

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0
Ala Alala
Organizátorka BDSM setkání a workshopů v Brně pro úplné začátečníky i pokročilé.

Komentáře jsou uzavřeny