T-Ples. Událost, na kterou jsem se velmi těšila už jen proto, že nyní má být obohacena o soutěž T-Miss. Akce, kde se potkávám s TV lidmi, navštěvuji poslední roky, a tak jsem se s radostí vydala i sem.

Večírek byl pořádán v sobotu 27. ledna v prostorném klubu Kotelna. Party se konala ve spodní části klubu a v horních prostorách, kde se nachází hrací místnosti (jestli nevíš jaké myslím, tak nechápu, co děláš na této stránce), jsme se pak mohli nechat vyfotit fotografem Martinem Weisem.

Akci pořádala Viki Kury se svou ženou Tinkou Kury. Jelikož se některé holky a ženy ještě neumí správně nalíčit nebo na to nemají prostě čas, tak Viki nabízela před začátkem kompletní líčení a každá tak mohla být skvěle připravená na zábavu jako krásná žena! Viki je totiž mimo jiné i šikovnou vizážistkou, která se specializuje na líčení a styling TV žen. Výhodou také je, že klub má vlastní backstage prostory, v kterých si svůj dresscode doladíte. Takže líčit i oblékat se můžete až na místě.

Sama jsem na ples dorazila po dvacáté hodině. Rychle jsem utíkala do backstage a přichystala se na prezentaci mého charitativního projektu – Kalendář pro psí hospic v Lupenici. Jsem ráda, že jsem ho mohla prezentovat i na této akci, jelikož jedni z účastníků na tomto projektu byly právě holky Viki a Tinka a také jedna z finalistek T-Miss, Palienka Kolínská.

Celou akci moderovala charismatická Jennifer. Program byl příjemný a navazoval. Účastníci akce mohli vidět fascinující Lightshow od Kim Riedlů a Alexe. Šikovnou Charon Itu s pole dance vystoupením a nechyběla ani tombola, kdy jsem si sama koupila čtyři lístky a vyhrála tři ceny! Jsem holka štěstěny. Mimo jiné i mou kabelku, kterou jsem do tomboly dala, samozřejmě jsem ji vrátila, aby radost udělala někomu jinému. Dále jste mohli získat kvalitní drogerii, parfémy, kosmetiku a vše další, co ženy prostě potěší a co nutně potřebují (jistě víme, že toho je dost).

A jak dopadla Miss? Líbilo se mi, že soutěž neměla žádné speciální požadavky na věk, míry a jiné konkrétní charakteristiky a vlastnosti. Probíhala klasicky představením se, volnou disciplínou a závěrečným vyhlášením vítězek. Missky se prezentovali krásnými róbami a vyladěnými outfity. Ve volné disciplíně jsme viděli tanec, zpěv i pole dance a bondage. Výherkyni se pak stala ta, která získala nejvíce hlasů od návštěvníků akce. Všichni jsme u vstupu dostali žetony, které se použily pro výsledné hlasování.

T-Miss zima 2018 nakonec byla Nikol Nováková a 1. vicemiss se stala Palienka Kolínská.

Dalšími zúčastněnými kráskami byly Martina Hájková, Cristina Celine Grey a Sandra Svobodová. Všechny předvedly úžasné výkony a věřím, že některé, co se vystupování týče, nevidíme naposledy!

Po programu přišla v olná zábava, kdy jedna část debatovala v hlavních prostorách akce, další část tančila na rytmy DJ a ostatní se dále fotili v prostoru pro focení určeném.

S akcí jsem byla spokojená, bavila jsem se a možná i proto jsem odcházela k ranním hodinám mezi posledními hosty.

S každou akcí pořádanou dvojicí Viki a Tinky jejich úroveň stoupá a jsem už nedočkavá na další termín. Samozřejmě to není akce pro každého. Někdo tolik ženské krásy prostě nemusí pobrat. To ovšem neznamená, že takové akce nenavštěvují i muži, ovšem vůči TV ženám a ženám v mnohem menším poměru.

Datum příští party ještě není určené, ale již se o něm debatuje. Sledujte pořadatele (nebo mě) a jistě o termín nepřijdete!

Tak co, uvidíme se?

Suanne Marty

Fotoreport – Martin Weis

 

Co vy na to?

Super
1
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže