Už máte Vánoce pořešené? Máme ještě jeden předvánoční tip: Už tento čtvrtek v Kotelně proběhne Other DRESS Market.

OtheR dress je platforma, která představuje tvorbu pečlivě vybraných návrhářů netradičního oblečení a doplňků, ale i celou řadu dalších přidružených akcí. Tak jest psáno na stránkách otherdress.cz. Market je trh. OtheR dress Market je ve své podstatě vánoční fetish trh – ale bez všudy přítomných atributů Vánoc. Takže chcete-li zakoupit něco zajímavého z oboru BDSM, fetish a nezávislé módy a přitom si odpočinout od koled a Satanů Klausů, zajděte ve čtvrtek 16.prosince do pražského klubu Kotelna.

Kdo nabídne své výrobky? Úplný seznam najdete na facebooku akce, my vám tady doporučíme ty, kdož nejvíc zapadají do našich oblastí zájmu:

Určitě zde potkáte partnera Darkpressu – dílnu a obchod Kožené důtky – kozenedutky.cz s kompletním sortimentem kožených a koženkových důtek od něžně hladících přes štiplavé po výrazně ostré a razantní…


Kožená pouta, postroje, kožené korzety a další zajímavé věci nabídne Kairon – JanLoucky.cz . Nenápadný elegantní mladě vypadající chlapík tak tochu klame tělem – asi byste neřekli, že zkušenosti se zpracováním kůže sbírá už čtvrt století a můžeme doložit, že jeho pouta vydrží v běžném provozu víc jak dvacet let!


Andělské hračky – mladá česká firma, specializující se na ruční výrobu erotických pomůcek. Vyrábíme ve vlastní dílně, není pro nás tedy problém jakýkoliv výrobek přizpůsobit přesně dle požadavků zákazníka, případně mu přímo na míru navrhnout a vyrobit novou „hračku“.


Born_in_Porn – český brand s alternativní módou a doplňky z fetish materiálů jako pvc, vinyl a koženka. Ruční výroba na zakázku a originální produkty s minimalistickým designem.


Leather Secrets – malá rodinná firma z Prahy. Věnuje se výrobě kožených doplňků jako jsou masky, obojky, pouta a body harnessy z velmi kvalitní hovězí kůže. Vyrábí i doplňky na míru podle návrhu klientů.

Scutica – malá česká firma specializující se na ruční zakázkovou výrobu z toho nejkvalitnějšího dřeva a kůže. Jejich největší vášní a koníčkem je výroba erotického sortimentu.

Takže kdy a kde? 16.prosince od 18 hodin v klubu Kotelna, Služeb 3a, Praha 10.

Situace je, jaká je, hyenická opatření vzešlá od ministerstva nezpěvu musí býti dodržena, nekamenujte prosím ani provozovatele klubu, ani organizátory.

Co vy na to?

Super
1
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...