Pražský Klub Kotelna se uplynulý víkend lesknul ve všech patrech! Byl to den, kdy se konala očekávaná přehlídka od úspěšné latex a fetish návrhářky AdeMa Fetish Fashion. Ovšem návštěvníci neviděli pouze krásné modelky, ale i perfekně propracovaná vystoupení. Nebyla by to Adema, kdyby její módní přehlídky nebyly pojaté originálně. První se nesla v elegantním stylu a představeny byly krátké i dlouhé šaty, sukně nebo pánské košile či kalhoty. Modelové a modelky svůj čas na mole využili kreativně a přehlídka tak byla v každé minutě jedinečná.
Druhá přehlídka byla ve stylu punk&rock a to byl pořádný odvaz! Přehlídka byla doprovázena punkovou kapelou SPS (official) a začínala zavěšením lidské loutky, s kterou krásky na mole při předvádění latexového oblečení hrály, houpaly se, tahaly za provazy. Všichni to pořádně rozjeli a byl z toho nadupaný latex koncert!
V přehlídkách jste mohli vidět známé osobnosti z fetish scény, a to celosvětově známou Honeyhair nebo modelky známé z tuzemské scény, především Lucy BladeRain Malá strapatá Ľubka performer a tu čest jsem měla i já Suanne von Troyer – photomodel.

Již zmíněná Lucy tuto událost i moderovala a tak jsem se zeptala, jak se jí akce líbila a jaké pro ni bylo moderování.

„Miluju všechny fetish akce, na kterých jsem kdy byla, ale Ademčiny jsou pro mě vždy zážitkem samy o sobě, neboť neváhá přistoupit na mé nápady a místo, aby je odmítla, přijme je s nadšením jí vlastním. A moderování? To si užívám stejně jako fetish modeling a cosplayování. MILUJU TO! Je mi ctí, že se můžu stát hlasem kterékoli fetish akce.“

Ti, co Lucy znají, vědí, že její kostýmy jsou vždy dokonale propracované a bylo tomu tak i tentokrát!

„Inspirovala jsem se svými night elfkami, jejichž vzhled miluji z mého oblíbeného MMORPG World of WarCraft.“

Latexovou módou Ademy také předvedli Jarda Ltx, Michal Šebek (Nafrněná), Mastaf, Highheellover, Claudia OnCloud, Klaryssa Noční, Gabriela Noční, Ralda Mountbatten, František Grimm a všem to úžasně slušelo!
Na obě přehlídky navazovalo následně i vystoupení, kdy po první přehlídce jste viděli již zmiňovanou energickou Ralda Mountbatten, která svým „vážnovtipem“ nikdy nezklame a jejího partnera František Grimm, který zase této dvojici dodává mužské charisma! Ralda byla ve scénce nepolušnou ženuškou a tak musela za své nevhodné chování pořádně pykat!
Druhá přehlídka byla zakončena vášnivou a estetickou show vedenou Noorn Nagmi, kdy i ona předvedla latexový model od Ademy. Scénka byla o lásce a odloučení dvou loutek a samozřejmě v ní Noorn ukázala, jak si umí sjednat pořádek! V této performaci vystoupili i Claudia OnCloud a Palienka Kolínská v roli loutek a dále Mastaf a Josef Sýpka, kteří pro madam museli zlobivé loutky krotit!

Ještě několik hodin po posledním vystpoupením byl Klub Kotelna plný bavících se „fetišáků“, ať už na baru, na zahrádce nebo navštívili jeden z „hracích“ pokojů.

A jak by celou akci zhodnotila ta, které tento den patřil nejvíce? Tedy Adema?
„Tento ročník byl víc věnovaný punk módě, kde se takto navazovalo na minulý ročník našich AdeMa Fetish&BDSM show. Stále mne ale drží i elegance ve fetish módě, která byla a zůstává vždy na prvním místě. Jsem pyšná na skvěle fungující team lidí, kteří tyto fetish párty obahacují svojí originalitou osobnosti, jelikož tím jsou pro mne vyjímeční. Poděkování tedy patří především jim. Bez nich by moje umělecká tvořivost tolik nevynikla.“
Plánuje se už termín na dlaší ročník a jaká témata uvidíme?
„Termín další přehlídky už plánujeme, opět to bude měsíc duben. Téma zatím prozrazovat nebudu, ale i tentokrát vytvořím něco originálního, co ve vás zanechá pocit, který si uchováte.“

O vizáž modelek se postarala šikovná Vizážistika – Šárka Kouřilová a Viktoriia Beauty Salon
Krásnou obuv zajistil obchod ExtraBoty.cz
Foto: Foto Kacíř

A jak to vidíte vy? Uvidíme se příští rok?

Článek připravila Suanne pro AltLovers magazine

 

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže