krádež

Kamarádi,

dneska v noci vykradli mému dobrému známému v Praze na Jižňáku auto a mimo jiné mu z auta ukradli dost velkou část jeho fetišácké garderoby. Vzhledem k tomu, že nemá fb, požádal mne o pomoc.

Konkrétně zmizela černá kožená bunda Brixton s bílým lampasem na rukávech, 20 dírkové boty Steel černé se stíranou pískovou barvou, boty New Rock pěti přeskové, oranžová a černá latex. maska, dva gumové catsuity Expectation M,L, čermé latex. chapsy Blackstyle s červeným zipem na vnitřní straně nohou, červené latex. chapsy s černým postranním šněrováním, červená latexová bunda s černým postranním lampasem na rukávech, latex. plynová maska s obojkem Blackstyle, červený latex. harness (buldog) od Fetishaka, latex. džíny s postranním šněrováním od Invincible Rubber, latex. džíny černé s codpiesem Blackstyle, trika a nátělník Invincible Rubber, elektro ET-312, skinhead latex. džíny Recoil a spousta dalších hraček, rukavic, etc. Ještě tam byl i latex bomber z Blackstyle s kapucí. Zejména ta oranžová maska a červený latex jsou věci, co byly dělané na zakázku a jsou to originály.

Je otázka zda zloději tuší co ukradli, ale pokud by se někdo z Vás dozvěděl, že se některé shora uvedené věci někde objevily, dejte mi prosím vědět. Prosím o sdílení.

Díky, Darksword

https://www.facebook.com/darkswordcz

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Novinky