Rocal ia

Čím dál častěji mi chodí dotazy typu: “Poradíš mi, jak se dostat do fetish komunity?” Rozhodla jsem se tedy svou odpověď sepsat do tohoto příspěvku.

Nejjednodušší rada je – Běž na party! Vyhledej si veřejnou fetish party, kup si lístek, protože kapacita může být omezená a jdi!

„Jsem sám, to nejde“

Jde! Je úplně běžné, že lidé na akci přijdou sami a s lidmi se pak na akci seznámí, nebo jen pozorují a užívají si atmosféru. Lidé na takových party jsou otevření, nebudou tě soudit, nebudou řešit, proč jsi tam sám. Naopak je velká možnost se právě tam seznámit.  

„Nemám co na sebe“

„Nemám co na sebe & Lidé mě poznají” – to vše jsou jen výmluvy. Pokud tam chceš opravdu jít, inspirace, co na sebe, je hodně, a nemusí to být ani finančně nákladné. Pokud jde vyloženě o latex party, začni u koupě spodního prádla a masky (pokud nechceš být poznán).  

„Nevím, kde akce hledat“

Na soukromé akce potřebuješ mnohdy ručitele, takže první opět doporučuji jít na veřejnou party, seznámit se, získat dobrou pověst a pak se dostaneš i na soukromé akce. Sleduj například web darkpress.cz, nebo @helleventscz či program klubu Kotelna, kde jsou tzv. kecací setkání, která jsou pro začátečníka ideální. Připojit se můžeš i do FB skupin, např. Milujeme latex CZ/SK.  

„Jak takové party probíhají?“

Můžeš se podívat do fotoreportů, které ti atmosféru nastíní. Zbytek musíš prostě zažít na vlastní kůži 😉  🖤

Tak snad ti moje rady pomohly a potkáme se na nějaké akci 🌈🍹 instagram.com/rockalia_ltx  

 

 

Nejbližší akce

 

 

Co vy na to?

Super
3
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Začátečníci