Ke konci září se v Brně konala party s názvem „Fetish party Brno“. Byla to druhá a zároveň první akce tohoto formátu pořádaná přímo v moravské metropoli.

Hlavní pořadatel totiž již v roce 2016 uspořádal halloween latex party, která však měla nejasná pravidla a ve výsledku prý moc latexu na akci nebylo. To mohlo vyvolávat v potenciálních návštěvnících nedůvěru, stejně jako to, že facebookový event letošní akce zaplnil zájem přes 2 tisíce lidí ovšem díky „vážně míněným“ komentářům jako „a bude tombola?“ akce působila dojmem recesní aktivity typu „venčení autistů v brněnských ulicích“, „skákání cyklistům pod kola“ atp. . Přinávám se, takto to na mne působilo, ale vědomí, že se k akci hlásí a bude ji moderovat Lucy BladeRain, jedna z nejznámějších českých fetish modelek, mne uklidnilo.

Ostatně Lucy té akci dala spoustu hodin svého života a přiložila pořádně ruku k dílu – mmj. zdůraznila potřebu pravidel, které jsou typické pro všechny (světové) party tohoto typu. Jedním z pravidel je důraz na fetish dresscode a to celé akci rozhodně pomohlo – jednak dle porovnání návštěvníků i loňské party byl letos návštěvnický ansámbl skutečně odpovídající FETISH party. Díky tomu odpadl ten tisícihlavý pseudozájem srandistů.

Klub, ve kterém se party odehrála, se nachází v centru Brna a je velmi sympaticky členěný: dva bary s menšími místnostmi vybavenými koženkovýma pohovkama, větší místnost s podiem, kde se odehrával veškerý program a sklepení s názvem Peklo, ve kterém na začátku večera byla převlékárna.

Interiér klubu působí moderně, klubově a když byl zaplněn osazenstvem, z nichž dobře polovina byla oděna v latexu a zbytek v kreativních fetish kostýmech, byla to estetická podívaná.

Lidé se pomalu trousili dovnitř, staří známí se zdravili, nová přátelství byla navazována a zábava celý večer příjemně proudila.

Program na podiu začal s drobným skluzem kvůli technickým záležitostem, které potrápily akci ještě v průběhu několikrát. Holt stroje někdy lidem vládnou.

Prvním vystoupením tak byla živá hudba v podání No Ambition. Ti za večer vystoupili ještě jednou a promítli svůj klip, ve kterém bylo ztvárněno Shibari v podání Joan von Brook, která se svou partnerkou předvedla shibari show i naživo a to dokonce dvakrát.

Kromě zmíněné hudby se na podiu během party předvedla například Dark Ophelia, která zatančila bříšní tance střižené do tribalu. Tento taneční žánr oproti klasickému břišnímu tanci dovoluje použití euroamerické moderní hudby i temnější a více fetish kostýmy, takže Opheliin kostým obsahoval doplňky z lesklého lacku.

Tanečnice celkově podium obsadily, takže krom tribal fusion bellydance jsme viděli i poledance v podání Sil Vie, která si poradila i přes technický problém zvukového doprovodu a na závěr svým koketním balonkovým číslem všechny poškádlila burleska Scarlett Cissa.

Celkově program zabrousil do vod ženské zábavy, již zmíněná rigerka Joan von Brook se svou partnerkou se zhostila jak shibari čísla krátkého a dravého, tak i delšího a velmi žensky něžného. To však nebylo vše, co se týká hrátek žen spolu: moderátorka Lucy BladeRain s fetish modelkou Suanne Marty předvedla velmi žhavou scénku, do které zahrnuly i dobrovolnici z publika a všechny tři se tak hezky škádlivě mazlily, že určitě u většiny vzbudily silné erotické napětí.

A protože fetish party dělají takovou, jaká je, její návštěvníci, byly pořadateli akce zvoleny 4 nejlépe oblečené osoby, které získaly ceny od sponzorů akce jakými byl například MH sexshop, nebo Latexfashion.cz.

I po skončení programu na podiu zábava neskončila, vystylovaný DJ neúnavně do hostů pral našlapané E.B.M. a v sklepním „Pekle“ se prý odehrávaly orgie.

Tak příští rok zase!

Ano, i v roce 2018 bude v Brně party pro nás fetishisty, Lucy BladeRain se po organizátorských zkušenostech letošního ročníku rozhodla, že se v Brně latex lesknout nepřestane a již teď pod hlavičkou Fetish Fever chystá party na červen.

Autor textu: Ralda Mountbatten

Autor fotografií: Karel Juda

     

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

1 Komentář

  1. Nemůžu si pomoci, ale Žebětín, kde se koná od roku 2005 GE , je již dávnou součásti Brna. Ostrovačice, kde se konávaly FGP je téměř na hranici města, ostatně i tudy vedla Velká cena Brna (Grand Prix Brno). Takže již prosím nepsat o tom, že se v Brně nic nekonalo,,,,, . A od roku 2018 bude FGP také přímo v Brně. 🙂 Dík . s.Ade

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže