Za pár dní se v Brně koná další, už čtrnáctá Fetish Grand Prix.
Našim čtenářům nemusíme vysvětlovat, že nejde o motoristický sport, vždyť sejedná o snad nejlepší fetish akci u nás. Požádal jsem organizátory, jimiž jsou Mrs. Bojek a s.Ade, o krátký rozhovor.


To nejlepší bereme s nadhledem a rezervou 🙂   Ale je fakt, dresscode je striktní, tedy žádný společenský oděv. Tím se možná od ostatních akcí lišíme.

  Jak byste stručně popsali, o co se v rámci FGP snažíte?

O co se snažíme?
To je těžká otázka.  FGP vzniklo jako akce, která na Moravě chyběla a chtěli jsme  přidat prvky, které se jinde nevyskytují  bazén, video). Snažíme se to dělat tak aby se lidem na akci líbilo a zároveň byla podle našeho cítění.  Někdo říká, že naše akce se vyznačuje spíše rodinnou atmosférou. Jen ten čas nějak rychle během večera uteče.

  Máte pocit, že se vám to daří?

Podle zájmu trvajícího už 9 let, doufáme že ano. O tom svědčí i  seznam čekatelů na uvolnění místa. Né vždy je program, jak jsme si naplánovali, ale stále se pohybujeme v českých reáliích a tomu odpovídají i  možnosti. FGP je známá i za hranicemi a někteří zahraniční účastníci jezdí opakovaně.

 Jaká je vlastně kapacita FGP? Pokud se nepletu, už dlouho máte vyprodáno, neuvažujete o větších prostorech?

Pohybujeme se kolem 70 lidí, což už dnes není nejvíc, ale na druhou stranu máme oporu v zázemí motelu a to se také počítá. Kdybychom chtěli jít do větších prostor, museli by jsme prošlapat novou cestu která není lehká, od kapacity parkování, možnost převlékání, zajištění diskrétnosti a i cena za ubytování atd..,Vyjít vstříc ti musí i majitel, ne každý je ochotný.


  Jak se může zájemce na vaši akci dostat, pokud se s někým ze stálých účastníků nebo organizátorů nezná osobně?

Občas pokud se nám  někdo jeví jako důvěryhodný dáváme sami zelené karty.
Reference mohou dát i organizátoři jiných akcí. Nováčci tvoří asi 10% účastníků FGP.

   Ani se nebudu ptát, jak to na FGP chodí, kdo si pročte vaše stránky  http://volny.cz/fgp areporty z minulých akcí, jasně pochopí, oč jde. I to, že se jako organizátoři nespoléháte na to, že se lidi budou bavit jen sami, ale vymýšlíte program, soutěže, přehlídky. Jak je náročné nutit účastníky do soutěží?

    Vymyslet program, aby se líbil úplně všem snad ani nejde, ale snažíme se, aby se lidi nenudili a každý si tam něco našel. Do soutěží, které nejsou náročné, se snažíme zapojit účastníky a jsou spíše pro pobavení a rozproudění zábavy. Někdo se raději jen kouká, tak pro ně jsou tu různé promítání,  scénky, ukázky. Snažíme se aby se program neopakoval i když např. Fetiš Nej , tedy vyhlašování nej oblečků je každoročně.  Také se hodně korzuje na pokoje, ale co se tam děje se nás neptej. 🙂

   Loňská novinka – videosoutěž – mě hodně zaujala, divím se, že to ještěnikoho nenapadlo.Jsou prezentovaná dílka někde k vidění?

Ano, loni to  byla novinka a i letos bude „druhý ročník“. Někteří účastníci mají své „filmy“ umístěny na netu. Náš snímek tedˇ bohužel k vidění není, protože jsme byli zablokováni. Na letošní Fetiš Film Festival jsou přihlášeni zatím čtyři soutěžící, kam své díla umístí ještě nevíme a záleží to jen na nich. Tak jako se předává soška Oskara u nás se předává Gumový Oskar.

FGP začíná v sobotu odpoledne, postupně ji  doplňujete i o páteční „předehru“, letos dokonce i s možností dopravy pártydodávkou od pražské Flory, kdy z FGP bude regulerní víkendová akce?  

 

Páteční předehru stejně jako letošní Pártycar má na svědomí Latex Toll. Kdysi začal jezdit o den dříve a toho se chytlo více a více lidí.  Zatím tomu říkáme Zahřívací kolo a je neoficiální částí. To aby se stala plnohodnotnou víkendovou akcí by musel být větší zájem lidí.

   Co byste ještě chtěli říci závěrem, pozvat na příští rok, poděkovat bohům, rodičům, sponzorům….?

Říci závěrem? Snad jsou účastnici spokojeni a snad o FGP ještě nějakou dobu zájem bude.  O tom svědčí i to, že  FGP 2017 ještě neproběhla,  ale už teď se  hlásí na FGP 2018 ti, co se na tu letošní nedostanou.  Poděkovat by jsme chtěli sponzorům, kteří věnují zajímavé ceny do soutěží, kamarádům, za jejich výpomoc a podporu, majitelům hotelu, kteří jsou nám nakloněni, ale hlavně účastníkům kteří stále jezdí, protože bez nich by FGP nebyla. FGPDěkuju za rozhovor, přeju vám, ať se letošní akce vydaří a snad za rok na FGP naviděnou…

Ilustrační fotky jsou převzaty ze stránek FGP http://volny.cz/fgp

 

Co vy na to?

Super
1
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

2 Komentáře

  1. Zmýlená neplatí. Když jsme kontrolovali článek, ani nás nenapadlo, že je zde jedna historická chyba. První ročník Fetiš Film Festivalu nebyl v roce 2016, ale již v na podzim 2008. Historicky prvním vítězným snímkem byl Fetish Dream z produkce Mistress Adrienne. Druhý ročník byl tedy 2016 a ten třetí nás čeká letos.

  2. Tak prej se FGP povedla – a zní to z mnoha hlasů, nejen z reportáže pořadatelů: https://www.mrs-bojek.cz/fgp/1701/1701.htm

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Novinky