Páteční dubnový večer, strašnická Kotelna se plní na pohled o něco slavnosnějc oblečenými lidmi než den předtím. Je k tomu důvod – po roční pauze se opět koná Kabaret fetish burlesky.

Co je to vlastně burleska? Decentnější striptýz? Termín burleska je odvozen z italského slovesa burlare – smát se – praví wikipedie. tamtéž se také dočteme, že se jedná o komické až fraškovité vystoupení zlehčující realitu při použití varietních a striptýzových prvků.  A navíc je tu tradiční … „už staří Řekové“ … a fetish k tomu. Tak jo, konec teorie, zábavný večer začíná…

Zábavný je od první chvíle i v kožichu oblečený mouřenína připomínající moderatizátor jmenovaný jako #principalbezejmena… Během vystoupení nám sečtělý Principál beze jména doporučil několik úzce specializovaných vědeckých titulů o burlesce ze státní knihovny. No, ještě jsem se tam nedostal, snad bude čas o další pandemii…

Popisovat, jak byl večer zábavný, žádná zábava není, věřte nebo ne, že lidem se program líbil a oceňovali ho výskáním i potleskem.

Nahlídněte na pár fotek, které jsou jen pokusem zachytit nezachytitelné, tu uvolněnou lehce dekadentní náladu večera s burleskou – a na viděnou příští rok na Fetish Burlesque Cabaretu!

Během večera vystoupili:

Hlavní star – oblíbená německá tanečnice Tronicat la Miez
Z Brna a Ostravy zavítaly:   Elektra ShowNona Kareva,  Suzy Feather a Ivory Divine
Tento skvělý večer doplnily i další side shows:
Pole dance – Michel Dryadalis, whip show – Aurora Jaguari, Light show – Jakub Hurťák a ReVu s obručemi.
A samozřejmě nechyběla Galeb

.

 

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
1

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Reportáže