Petrana Scarlett

Návštěva 18. ročníku femdom party v Club Femme

Asi před rokem jsem obdržela sem tam zprávy, jestli se nechystám na femdom party v Clubu Femme v Haagu. Na party jsem četla dost pozitivních reakcí, a tak mi zvědavost nedala a rozhodla jsem se, že je čas se svým osobním otrokem někam vyrazit za zábavou v duchu Femdom. Vždycky mě zajímalo, jak takové party v zahraničí vypadají a probíhají.

Club Femme party je menší akce, rozhodně ne jako Dominatrix v Amsterdamu. Je to play party, takže se obvykle očekává, že jde o akční párty.

Registrace byla přes formulář na fetlife.com, poplatek byl pro všechny jednotný 25 euro. Pro nově příchozí je pokaždé vyhrazena úvodní seznamovací hodinka. Kdy se ukáží místnosti a řeknou se pravidla.

Seznamovací hodinka začala v osm večer a naštěstí jsme dorazili včas. Zaparkovali jsme hned před vchodem a organizátorka akce nás mile přivítala. Čekali jsme u malého baru a pak nás provedla klubem. Klub je jinak přístupný i nejen BDSM lidem, dají se tam i pronajmout jednotlivé místnosti.

Asi ve třetím patře klubu se nacházela místnost s gynekologickým křeslem, což není můj šálek kávy, takže jsem ji přešla bez větší pozornosti. Pak Anglický pokoj, který byl spíš ve viktoriánském stylu a trošku budoir. Zde jsme si sedli a představili jsme se. Řekli něco krátce o sobě (jak dlouho jsme v BDSM, jestli jsme dom a nebo sub). Osobně mě překvapilo, kolik switch žen tam bylo. Ve druhém patře byla největší bdsm místnost, postel s klecí, menší klec v rohu místnosti, vířivka, osvícená do temně modré. Kříž a nejen on.
V této místnosti byl i jeden z workshopů večera – single tail, dlouhý bič. Druhý workshop byl o vázání. Na konec exkurze nám pořadatelka ukázala masážní místnost, kde jsme se mohly (pouze Dámy Emotikona slightsmile zapsat a nechat se namasírovat profi masérem. Ještě nás seznámila s pravidlem barevných náramků, ty byly pro single subíky a nebo majetky, kteří mohli poprosit svou Majitelku, a hrát si i s jinou Dámou. Pak jsme se všichni odebrali do společných šaten, abychom se převlékli do našich oblečků.

Můj osobní otrok mi pomohl se zašněrováním korzetu a kozaček a šli jsme si “zabrat místnost”. Co mě ale docela zklamalo byl fakt, že do druhého patra byl ještě cítit kouř a na baru měli jen alkohol, pár limonád, džus a já marně toužila po čaji. Jídlo tuším bylo jen nějaké malé občerstvení na baru. S mým osobním otrokem jsme si prošli několik místností. Jedna byla v leopardím stylu s vanou do tvaru srdce, spíš vanilkově laděná místnost. Japonská místnost byla ještě uzavřená, tak jsme skončili ve žlutém pokoji. Ve žlutém pokoji byla také vana, takové menší antické lázně, křeslo a postel se zrcadly na stropě.

Párty se nesla v duchu “jaký si to uděláš, takový to máš”, ale upozornili nás, že pokud někdo chce edge play, hraní na hraně, má s tím seznámit příslušné subíky, kteří tam pomáhali, a ani hra s krví nebyla zakázaná, což mě osobně překvapilo. Obvykle na podobných akcích je vše s krví a nebezpečné zakázano.
Asi vás zklamu, ale na workshopech a ani na masáži jsem nebyla. Byla jsem tak ráda, že po měsíci vidím svého osobního otroka, že jsme se oba nechali unést atmosférou a zbytek noci jsme si hráli ve žluté místnosti. Občas k nám někdo zavítal, jenom nakoukli a pak zase šli. Z vedlejší místnosti bylo slyšet bičování a zvuky subíka, který si to bez pochyby užíval. Což se nám také líbilo, naše hraní to okořenilo. Jakmile jsme na konci opustili místnost, hnedka se zabrala a hrál si tam už někdo další.

Party se moc vydařila, dostala jsem i menší dáreček a slevu na workshop jedné Dominy. Na akci bylo přihlášeno asi 60 lidí, lituju toho, že jsem se víc nezapojila do společenského dění. Ale hraní se subíkem pro mě na druhou stranu bylo důležitější a zase jsme si to víc užili a okořenili společné hraní.

 


Petrana Scarlet – Mistress Petrana – je mladá dáma, pro níž je ženská dominance životním stylem.
Její stránku najdete na www.mistress-petrana.com , můžete ji sledovat i na twitteru: https://twitter.com/PetranaScarlett

Fotografie použité v článku byly pořízeny v pražském studiu Mistress Petrany.

Co vy na to?

Super
1
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Reportáže