FotogalerieReportáže

Čtvrtá Adrienne Fetish Party

Mistress Adrienne, latexová múza a návrhářka, Mili Toll a Medan aka DJ C.N.B. uspořádali v pořadí už čtvrtou  fetish párty, opět v osvědčeném klubu Na vrcholu.

Bohužel hned dva týdny po akci Ademy v Kotelně, což možná ubralo oběma akcím pár návštěvníků, ale co naplat, rok má po čertech málo víkendů a já jsem rád, že akcí přibývá, obzvlášť takových, připravovaných s tím správným nadšením…

Na rozdíl od minulé Adrienne fetish party byl tentokrát kladen důraz nejen na muziku – skvělí  a osvědčení DJové  Zwooky  a C.N.B., ale i na program. V horním baru jsme zhlédli dvě shibari vystoupení v podání Marka Liriana a Def Defkongice a jejich partnerek, Grimm s Mountbatten prezentovali „elektro sex“, zájemci si mohli na sobě vyzkoušet účinky zkrocené eletřiny.  Pak o patro níže jako vrchol večera probějla latexová přehlídka Adrienne Fetish Fashion. Celým večerem provázela Lucy BladeRain.

Na fetish párty se ale nechodí jen kvůli programu, ale kvůli atmosféře, potkat se s lidma naladěnýma na stejnou fetish vlnu, trochu si zablbnout, zaakčnit – k tomu byl klub skvěle uzpůsoben, ve všech prostorách se pořád něco dělo až do ranních hodin. Něco málo o atmosféře snad prozradí fotogalerie, na fotkách jsou samozřejmě pouze ti, kdož souhlasili se zveřejněním.

Nechali jste si tuto akci ujít? Proč?  Sledujte DarkPress, o zajímavých akcich tohoto typu vás budeme včas infomovat…

Hlavní stránky o párty najdete zde: http://cz.adriennelatexdesign.com/fetish-party/ 

 

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Zde se můžete vyjádřit

0 %