BDSM horoskop Beran

Domina Beran

Dominantní dámy ve znamení Berana jsou inteligentní ženy, které zanechávají okamžitý dojem. Dominanci dostali do vínku, takže si určitě na nic nehrají.

Domina Beran má v oblibě tělesné tresty a vezte, že v kombinaci s jejím temperamentem bude každý Váš prohřešek potrestán.

Ve tvém životě jsem vždy na prvním místě

Mottem domin ve znamení Berana je „Ve tvém životě jsem vždy na prvním místě“.

Často ji uvidíte v oblečení červené barvy – kůže, latex, PVC. Právě tato barva perfektně odhalí jejich ohnivou povahu. Svého submisiva vychovává podle vlastních norem. Všechno musí být podle jejích představ.

I když je domina Beran tvrdohlavá, často nespokojená a konfrontační, je i ochranářská a vášnivá, takže o její submisiva je dobře postaráno.

Nezapomínejte, že beran má dva rohy a tato Domina vám je určitě ukáže.

Dominant Beran

Dominantní Beran je temperamentní lovec, který téměř vždy získá co chce. Je kreativní, energický a rád experimentuje. Žádný submisiv se u něj určitě nudit nebude. Hry, které ho bavily včera ho dnes bavit nemusí. Jakmile se to stane začne hledat další cíle, zábavu a nové úrovně hry.

Submisiva tlačí vždy na hranici jeho schopnosti a posouvá ho tak dále a dál. Pokud submisiv s dominantním Beranem nestíhá držet krok, může si hledat jiného Pána.

Dominant Beran věří, že dokáže ovládat svého submisiva až do bodu, kdy si jeho přehnané požadavky přestane uvědomovat. Zda tomu tak ale je doopravdy, umí říct s jitotou jen jeho otroci. Každou submisivovou chybu rychle a tvrdě potrestá.

Dominantní Beran nemusí prosazovat svou dominanci, má ji vrozenou a v podstatě je dobrým ale také pozorným dominantem.

Submisiv Beran

Submisiv ve znamení Berana si zachovává temperament i vášeň dominanta ale nemá rád konfrontaci. Jedná se o výmluvného, sebevědomého a netrpělivého submisiva, který v sobě vede vnitřní boj se svou submisivitou a dominancí. I díky tomu umí ve vztahu nadělat spoustu chaosu a zmatku.

Submisivní Beran rád experimentuje, rád zkouší něco nového a do fyzických scének se vrhá po hlavě (celou svou energií a silou). Vždy se chce o nových aktivitách dozvědět co nejvíce. Proti dalším submisivům se v submisivním Beranovi probouzí až krutá soutěživost. Chce být vždy lepší než ostatní a bere je jako konkurenci. Tuto jeho vlastnost můžete využít například při závodech ve hře „ponyplay“.

Vždy když se submisivní Beran vrhne do nového vztahu, je přesvědčen, že je to ten pravý vztah. Bez pozornosti se snadno a rychle rozruší a stává se vzpurným, začíná trucovat a touží po pomstě. I když navenek působí jako tvrdohlavé a sobecké znamení, ve svém nitru je to něžný a pozorný.

Co vy na to?

Super
5
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Komentáře jsou uzavřeny

Více v rubrice: Články

Subspace Články

Jak na subspace

Subspace je duševní a fyzická reakce, ke které dochází v důsledku vysoké tvorbě endorfinů, adrenalinu, ...
Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...