Zpátky do školy: Poslední zvonění

Zpátky do školy: Poslední zvonění ČervenČvn 15 2024 19:00 UTCZa Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR
BDSM akce

Naše 3.C se pomale, ale jistě stává neslavně známou nejen na naší škole, ale tak nějak i mezi městy... Dokonce i na Slovensku. Pořádáme různé výměnné pobyty a stáže. Slečna stážistka z minulé akce by ráda na naší škole působila trvale. Nicméně způsobit trvalé následky není vždy tak snadné. Alespoň pan ředitel by její přijetí potřeboval ještě probrat na kolegiu.

Jenže maturitní ročník (naštěstí se nás to letos netýká přímo) se těší na svoje poslední zvonění... A tak mají profesoři plné ruce práce s přípravami a my studenti máme tak trošku volnější režim. Skoro se to zdá, že ve třídě začíná být více veselo... Rozkvetly kaštany a sukně jsou nebezpečně krátké. Ne každý dokáže odolat. Zvláště v chemii jsou teď feromony na každém kroku a tělocvik je hotová kámasútra.

Dokážeme se vůbec ještě soustředit na výuku? A co přezkoušení? Chce si někdo na poslední chvíli vylepšit známku z matematiky?

Jestli jste doma pilně studovali, zajisté se budete chtít blýsknout před svými spolužáky. A napovídat je povoleno😉

Tato akce je hravá, vhodná pro každého, kdo chodil do školy a nestihl si tam splnit své sny... Jak na pozici studenta, nebo v pedagogickém sboru. Jen pozice školníka a pana ředitele je již obsazena🥰

Těšíme se na Vás!

Podmínky:

 • SSC (Safe, sane, consensual – bezpečně, s rozumem, se vzájemným souhlasem): https://cs.wikipedia.org/wiki/Safe,_sane,_consensual
  • Kdo nebude znát a respektovat, akci okamžitě bez náhrady opustí. Nebude už nikdy vpuštěn ani na žádnou z budoucích akcí.
 • Co na sebe (dress code):
  • Cokoliv, co jste si chtěli vzít do školy a nebylo to možné, ale zároveň, ať to neporušuje školní řád (studentky a studenti nenosí spodní prádlo).
  • Je k dispozici šatna s uzavíratelnými skříňkami.
 • Vstup žen a můžu:
  • Mohou přijít páry muž + žena či žena + žena.
  • Mohou přijít samostatné ženy.
  • Mohou přijít 2+1, tj. pár + muž či žena jako jejich doprovod.
  • Samostatní muži na akci přijít mohou po dohodě s organizátory.
Event will start in Event will end in Událost již proběhla
 • 999

  days

 • 23

  hours

 • 59

  minutes

 • 59

  seconds

Místo konání

Citadela Rozdrojovice, Za Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Na stejné adrese se nachází také Vila Funny.

 • Organizátor Zpátky do školy: Poslední zvonění
  Při poslouchání podcastu Šimrání jsme si uvědomili, že mít možnost si někde hrát a potkat se s ostatníma co to mají stejně jako my je velmi závislé na datu konání akce. Zkrátka se nám často stává, že když je zajímavá akce, tak nám účast překazí práce, děti, menstruace, ... Také máme rádi akce, kde se opravdu akční, ne jen tančí a/nebo popíjí (sami jsme skoro abstinenti). Navíc se většina akcí v ČR koná v Praze. Taky pro nás Šimrání bylo „poslední kapkou“, že jsme se jedno dne rozhodli nejen si při hraní povídat o tom, jaké by to bylo, když by si s námi hráli další lidé, ale skutečně zajít do swingers klubu. Není to to hlavní, co bychom vyhledávali, ale potřebovali jsme to zkusit. A shodou okolností se stalo to, že jsme v Brně objevili bezva BDSM zařízený prostor, který je „přidružený“ ke swingers klubu (ale funguje do značné míry samostatně a není to swingers klub), kde jsem dostali příležitost pořádat BDSM hrací akce. Chtěli bychom se tedy seznámit s podobně naladěnými, BDSM+ lidmi, nejlépe páry. A krom nás samotných nabízíme možnost cca dvakrát do měsíce pořádaných akcí pro BDSM pozitivní lidi, kde se s námi můžete potkat. A nebo se samozřejmě seznámit s kýmkoliv jiným. 🙂

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny