Zpátky do školy: pololetní vysvědčení

Zpátky do školy: pololetní vysvědčení ÚnorÚno 10 2024 20:00 UTCZa Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR
BDSM akce

Bude to hravé, bude to vymazlené a bude to chtít pořádnou přípravu.

Milí studenti. Ztráta třídní knihy je již vyřešena. Jen viník stále není potrestán. Jsem ráda, že proběhl její anonymní návrat. Ale prosím, pro dobré vztahy s naším panem ředitelem, je potřeba trest moc dlouho neodkládat. Když by ho potom svrběla ruka, mohl by chtít trénovat na pedagogickém sboru. To zajisté chápete, není ideální!!!

Na předání vysvědčení si prosím přineste své žákovské knížky. Kdo žákovskou nemá /chyběl na minulé akci zpátky do školy/, tak mu dáme novou. Kdo ovšem žákovskou ztratil, tak se ozvěte předem, musíme doplnit a zkontrolovat již udělené hodnocení.

Školní tresty za ztráty žákovské, a jiné podobné prohřešky, budou vypořádány během třídnické hodiny, podle pravidel školního řádu.

Dostavte se v 8hodin.

S sebou: školní pomůcky (hlavně na biologii, fyziku a matematiku), vhodné oblečení (studenti a studentky dle školního řádu nenosí do školy spodní prádlo), přezůvky (pan školník bude opět kontrolovat na vstupu).

Vemte si také složku na vysvědčení.

Alkohol a jiné drogy do školy nepatří! Ale vibrační a jiné hrací předměty, ideálně podepsané, jsou vítané.

Těší se na vás třídní učitelka Nenasytná a celý pedagogický sbor.

Podmínky:

 • SSC (Safe, sane, consensual – bezpečně, s rozumem, se vzájemným souhlasem): https://cs.wikipedia.org/wiki/Safe,_sane,_consensual
  • Kdo nebude znát a respektovat, akci okamžitě bez náhrady opustí. Nebude už nikdy vpuštěn ani na žádnou z budoucích akcí.
 • Co na sebe (dress code):
  • Cokoliv, co jste si chtěli vzít do školy a nebylo to možné, ale zároveň, ať to neporušuje školní řád (studentky a studenti nenosí spodní prádlo).
  • Je k dispozici šatna s uzavíratelnými skříňkami.
 • Vstup žen a můžu:
  • Mohou přijít páry muž + žena či žena + žena.
  • Mohou přijít samostatné ženy.
  • Mohou přijít 2+1, tj. pár + muž či žena jako jejich doprovod.
  • Samostatní muži na akci přijít mohou po dohodě s organizátory.
Event will start in Event will end in Událost již proběhla
 • 999

  days

 • 23

  hours

 • 59

  minutes

 • 59

  seconds

Místo konání

Citadela Rozdrojovice, Za Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Na stejné adrese se nachází také Vila Funny.

 • Organizátor Zpátky do školy: pololetní vysvědčení
  Při poslouchání podcastu Šimrání jsme si uvědomili, že mít možnost si někde hrát a potkat se s ostatníma co to mají stejně jako my je velmi závislé na datu konání akce. Zkrátka se nám často stává, že když je zajímavá akce, tak nám účast překazí práce, děti, menstruace, ... Také máme rádi akce, kde se opravdu akční, ne jen tančí a/nebo popíjí (sami jsme skoro abstinenti). Navíc se většina akcí v ČR koná v Praze. Taky pro nás Šimrání bylo „poslední kapkou“, že jsme se jedno dne rozhodli nejen si při hraní povídat o tom, jaké by to bylo, když by si s námi hráli další lidé, ale skutečně zajít do swingers klubu. Není to to hlavní, co bychom vyhledávali, ale potřebovali jsme to zkusit. A shodou okolností se stalo to, že jsme v Brně objevili bezva BDSM zařízený prostor, který je „přidružený“ ke swingers klubu (ale funguje do značné míry samostatně a není to swingers klub), kde jsem dostali příležitost pořádat BDSM hrací akce. Chtěli bychom se tedy seznámit s podobně naladěnými, BDSM+ lidmi, nejlépe páry. A krom nás samotných nabízíme možnost cca dvakrát do měsíce pořádaných akcí pro BDSM pozitivní lidi, kde se s námi můžete potkat. A nebo se samozřejmě seznámit s kýmkoliv jiným. 🙂

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny