WS1 – Začínáme s provazy

2 Zář
WS1 - Začínáme s provazy ZáříZář 02 2023 11:00 - ZáříZář 03 2023 17:30 UTCJana Babáka 2733/11, Brno-Královo Pole, Česká republika
Workshop

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Jste začátečníci a kouzlo Shibari Vás oslovilo na fotkách, představení a nebo jste o něm slyšeli? Nevíte, zda Vás to bude zajímat, ale i zároveň bavit? Pak tento workshop Vám dá odpovědi na Vaše otázky. Domů za tento víkend odejdete s tím, že víte jak uvázat bezpečný uzel na provaze, jak si sestavit vlastní úvaz dle Vaší fantazie. Tento workshop je prvním ze čtveřice na sebe navazujících workshopů, kdy se dostaneme ze země až do úplných závěsů.

Naučíme se úplné základy vázání. Pevné a bezpečné základy, na kterých se dá stavět na dalších workshopech. Nebudeme se věnovat pouze technice, ale taky emoční stránce vázání. Naučíme se jak komunikovat s partnerem i bez použití slov. Budeme využívat jeden provaz a zabrouzdáme i do komplexních úvazů.

Vázaní získají první zkušenosti s provazy, jak je vnímají, jak vnímají své tělo v provazech a odbourají strach. Probereme, kdy je vhodné riggerovi pomáhat a kdy naopak je fajn nic nedělat.

Nabyté znalosti: uvázání Singel a Double column tie, hrudní úvaz Takate Kote (TK) od kterého se v dalších workshopech odvíjí většina vázání, Strappado - jako další používaný hrudní úvaz a dá se později využít v dalších workshopech, Hippharness a Monoblock - úvazy na střed těla. Všechny tyto úvazy se hodí pro pokračování na další workshopy, nikdy už se nebudou probírat tak dopodrobna a tedy jde o pevný základ informací o který se lze opřít v budoucích workshopech ať už jdete k jakémukoliv lektorovi dál.

Pokročilost: workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti

S sebou si vezměte:

- provazy 4-6 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě ale pro jistotu, doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- počet provazů k zapůjčení je omezen. Pokud provazy chcete zapůjčit, napište to prosím k registraci a i kolik provazů si chcete půjčit.

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Příspěvek na pronájem prostoru: 2000 Kč/pár/víkend

Kapacita je omezena

Lektor: Def a George

Místo konání

Jana Babáka 2733/11, Brno-Královo Pole, Česká republika

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

DECADANCE Pole Dance Studio

  • Organizátor WS1 - Začínáme s provazy
    Vázání se věnuji aktivně od roku 2017 a natolik mě toto kouzlo pohltilo, že jsem navštěvovala snad každý tehdejší workshop co byl. Zaměřuji se hlavně na bezpečnost a na limity a hranice vázaných. Mám ráda hru s vázanými partnery a převážně vážu ženy, ale i mužské pohlaví u mě má šanci být v provazech. Již více jak tři roky učím v pražském Subspace studiu, které je u nás prvním studiem zaměřeným převážně na Shibari. Ovšem netajím se tím, že mé srdce zahořelo před rokem i k Brnu, a tak i zde mě můžete často potkat jako organizátorku a lektorku vázacích workshopů. Ráda komunikuji s lidmi a ráda se jim věnuji a udělám si na ně čas, a tak i mimo přednášku a workshop se nebojte mě oslovit a napsat, určitě si na Vás udělám čas.

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny