WS Vázání s bambusy s Nëyou Hive v Brně

30 Dub
WS Vázání s bambusy s Nëyou Hive v Brně DubenDub 30 2022 11:00 - 18:00 UTC
BDSM akce

WS Vázání s bambusy s Nëyou Hive v Brně

Provazy samy osobě nám umožňují partnera zafixovat do mnoha pozic. Co teprve ale když přijdou na řadu bambusy? Počet možností je najednou několikanásobný! Pojďme společně s Nëyou prozkoumat svět vázání k bambusům.
V rámci workshopu se naučíme několik nových uzlů i úvazů, které se používají právě v kombinaci s vázáním bambusů k tělu. Mimo techniku se zaměříme především na estetiku a na to jak jednotlivé pozice pracují s myslí našeho partnera a jak pomocí bambusů dát vašemu vázání novou energii.
Pro workshop potřebujete v páru dva tenké bambusy o průměru 3-5 cm. Délka je téměř libovolná, doporučujeme ale délku mezi 1 až 2 metry. Kratší tyče budou vyžadovat více kreativity na straně riggera (ne že by se s nimi však nedalo vázat) a delší tyče budou naopak z modela/modelky dělat zbraň hromadného ničení.
Bambusy budou k dispozici jen ve velmi omezeném množství, doporučujeme proto si je přinést s sebou. Pokud neseženete přímo bambusy, stejně dobře poslouží dřevěné tyče, násady od smetáků, garnýže a podobně. Vše zmíněné včetně bambusů seženete obvykle v prodejnách pro kutily (OBI, Hornbach a pod…).
Pokročilost:
Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, je však výhodou už umět single a double column tie.
Vezměte si s sebou:
• Pohodlné oblečení
• 2 bambusové nebo jiné tyče průměru 3-5 cm délky 1 – 2 m
• Provazy – vezměte si 4 – 8 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci).
Organizační pokyny:
Otevření prostor: 10:30
Workshop: 11:00 – cca 18:00 (s přestávkou na oběd)
Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci
K dispozici je kuchyňka, káva a čaje. Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou. V blízkém dosahu není restaurace, jídlo ale lze objednat.
Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.
Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, POKUSÍME SE pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.
Na akci je nutné se zaregistrovat na webu:
http://akce.xbondage.cz/akce/workshop-2022-04-30/
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny