Spojení navázáno – workshop s Dianou Vera

Spojení navázáno - workshop s Dianou Vera ČervenecČvc 17 2022 11:00 - 18:30 UTCStrašnice, Praha
Shibari

Spojení navázáno! - workshop by Diana Vera

datum:2022-07-17
čas:11:00 - 19:00

 

Zdá se logické, že když spolu vážeme, vzniká mezi námi spojení. Kdo by ale neznal pocit, že sotva se vezme provaz do ruky, soustředíme se víc na samotný úvaz než na partnera?

Pro koho je workshop určený?

Pro ty, kdo umí navázat emocionální/energetické spojení s partnera velmi dobře, ale jejich vázací technika pokulhává.

Pro ty, jimž je technika vlastní, ale přáli by si rozvinout své dovednosti právě směrem k cítění druhého a spojení se s ním.

Pokud si nejste jisti, do které skupiny patříte :-), zeptejte se svého vázacího partnera. I pokud ho nemáte (stálého) je workshop i pro vás :-).

A nakonec je i pro ty, kteří ví, že důležité jsou obě složky a rádi se učí sebezkušeností. Vaše úroveň v shibari není rozhodující.

Workshop je pro všechny bez rozdílu pohlaví a orientace, účastní se ho dvojice, jednotlivci až po té, co se nám podaří dvojici složit.

OBSAH:

Jako vždy nabídnu nějaký jednoduchý vzor, úvaz, pozici a její varianty v různých pokročilostech, technická cvičení, tipy, jak zlepšit práci rukou, těla, prstů i provazu. Zároveň mívají cvičení i emoční zadání. A součástí bývá vedená diskuze, výměna zkušeností a ukázky ode mě.

Nabídnu možnost vyměnit se ve dvojicích nejen co do role, ale i promíchat se s jinými dvojicemi. Nicméně ani do jednoho vás nebudu nutit a zadání jednotlivých cvičení budou taková, že i pár, který zůstane po celou dobu workshopu jen spolu si užije zajímavé spolubytí. Je tedy v pořádku, pokud to pojmete jako párový retreat ale i jako seznamku.

ORGANIZAČNĚ:

ÚROVEŇ: Kromě naprostých začátečníků všechny pokročilosti. Pokud se neznáme osobně, napište mi o sobě v přihlašovacím emailu, prosím.

ČAS:
11 – 18:30 hod s pauzou na oběd

VSTUP: 1.800 Kč / pár, platba předem převodem

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na diana@femdomshibari.com
Jednotlivci mi pište na email, pokud chcete přijít, zkusím vás spojit s vhodným protějškem.
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení. Pohodlné oblečení, deku. Podložky, závěsné body, sprcha k dispozici.

STRAVOVÁNÍ:
Možnost objednat si v pauzách jak oběd tak večeři přímo na místě v Ateliéru, pokud máte stravovací omezení, jste vegetariáni, apod. prosím hlaste předem v emailu.

 

Pro registraci napište na mail: diana@femdomshibari.com

Místo konání

BDSM klub Atelier, Strašnice, Praha

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Adresa se na přání majitelů nezveřejňuje na netu, pokud ji neznáte, vyžádejte si ji na info@bdsmklub.cz

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny