Shibari – JEN ženy – Brno

9 Čvn
Shibari – JEN ženy - Brno ČervenČvn 09 2023 18:30 - 22:30 UTCBrno
Shibari

Přihlašuje se napsáním emailu na AlaFB (zavinac) seznam.cz

Setkání s provazy určené POUZE ženám, které povede lektorka Diana Vera, je vhodné jak pro naprosté začátečnice, které si tento formát rády vybírají jako vstupní bránu do komunity, tak pro pokročilejší. Nejde totiž jen o výuku techniky, ale o prožitková cvičení s provazy ve dvojici, kde mohou být různé úrovně pokročilosti spíše výhodou než-li mínusem. Počítá se, že se dostavíte single, ale můžete přijít i s kamarádkou, s přítelkyní. Dvojice složíme na místě, během večera potkáte několik partnerek a otevře se i možnost vyzkoušet si obě role.

Diana pořádá tato setkání už několik let pravidelně v Praze a komunitu žen, která vám dá reference, jak setkání probíhají, najdete ve facebookové skupině Shibari – JEN ženy, kam Diana srdečně zve, nebo se obraťte přímo na ni prostřednictvím zpráv. Ať už jsou vaše důvody k vázání se ženami jakékoliv (nechuť/obava se seznamovat za tímto účelem s muži, neschopnost se odevzdat mužům, špatné zkušenosti s nimi, životní partner, který si nepřeje, abyste tento koníček sdílely s kamarádem, ale kamarádka mu nevadí, zvědavost, protože doteď jste vázaly jen s muži, ale láká vás si otevřít další obzor, atd.), budete vítané.

KDY: 9.6.2023
Otevření objektu v 18:00
Program 18:30 – 22:00
Místo: Brno – informace po přihlášení
K dispozici je káva a čaje. Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou, pití je možno brát na sál pouze v uzavřené nádobě. Vstup do objektu je možný po přezutí a do sálu už jen bez obuvi.

VSTUP:
300 Kč / osoba, platba převodem na účet – informace budou zaslány mailem.

REGISTRACE:
Jediné platné přihlášení je emailem na AlaFB (zavinac) seznam.cz
Pokud se neznáme osobně, připojte prosím stručnou informaci o svých zkušenostech s vázáním.

S SEBOU:
Šátek na oči, provazy, co máte (na místě budou v omezeném množství k zapůjčení), pohodlné oblečení jako na cvičení. V sále se budeme pohybovat v ponožkách nebo bosky.

Místo konání

Brno, Brno

Navigace

Nemůžu najít cestu!

  • Organizátor Shibari – JEN ženy - Brno

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0
Ala Alala
Organizátorka BDSM setkání a workshopů v Brně pro úplné začátečníky i pokročilé.

Komentáře jsou uzavřeny