Shibari Play Party Vol.

Shibari Play Party Vol. SrpenSrp 27 2022 18:00 UTCThámova 1, Praha
BDSM akce

Všem příznivcům Salonu Chilli, BDSM a umění Shibari. 🌶🌶🌶 Je nám potěšením Vás pozvat opět na další úspěšné pokračování našich eventů, tentokrát na speciální Tattoo svazovací party. Během večera na Vás čekají dvě vystoupení.

První v podání, Michala Dobiaš, který nám předvede své taneční umění a představí velkou škálu svých ručně vyráběných výrobků z kvalitního nerezu.

Při druhém vystoupení se na vás těší Marc Lirian s modelkou Mar Ket a tattoo artistou Trawartem. Jedná se o premiérovou kombinaci tohoto společného ohromujícího, shibari vystoupení, které tu ještě doposud nebylo. V průběhu večera budete mít možnost přímo na místě zkrášlit své tělo tetováním s BDSM motivy od našeho tattoo artisty za přijatelné ceny.

Nenechte si ujít tento skutečně nevšední večer, který jsme pro vás připravili.

🤩🪢🌟 Program: Michal Dobiáš Prezentace výrobků + taneční vystoupení https://instagram.com/dobidd92/

Marc Lirian s modelkou Mar Két +Trawart Shibari tattoo performance https://instagram.com/marclirian/ https://instagram.com/trawart

Harmonogram 27.8.2022 Shibari play party vol. 9

Vstup otevření prostorů 18:00

Prohlídka Salonu Chilli prezentace účinkujících 18:30-18:50

Michal Dobiáš Prezentace výrobků + taneční vystoupení 19:00-20:00

Marc Lirian s modelkou Mar Két +Trawart Shibari tattoo performance 20:30-21:30

Pravidlo k tomuto večeru: Během konání Shibari play party, platí pro návštěvníky úplný zákaz fotografování. 📵 K dokumentování večeru využíváme naše akreditované fotografy, jejichž fotografie zveřejnujeme co nejdříve po konání akce. !!!

Po posledním vystoupení je otevřen prostor pro vlastní vázání a hraní !!!

Vstup: 150,-Kč Po celou dobu plně k dispozici bar s příjemnou obsluhou Přejeme příjemnou zábavu! I nadále nás sledujte na IG nebo FB Chilli Studio

Místo konání

Chilli studio, Thámova 1, Praha

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny