Shibari play party vol 6

Shibari play party vol 6 KvětenKvě 28 2022 18:00 UTCThámova 1, Praha

Všem příznivcům Salonu Chilli, BDSM a umění Shibari, je nám potěšením Vás pozvat opět na další úspěšné pokračování našich eventů, tentokrát na tematickou bdsm svazovací party.

V průběhu večera na Vás čekají dvě vystoupení. První v podání scutica.cz, zde nám představí své výrobky a povedou zajímavou přednášku o cestě a vývoji BDSM od antiky až do dnes.? Při druhém vystoupení se vám předvede ve skvělém shibari vystoupení Kačabis s modelem a to si nesmíte nechat ujít ?

Program: www.scutica.cz Spank+ přednáška www.scutica.cz https://www.facebook.com/scutica https://www.instagram.com/scuticashop/ Shibari: Kačabis s modelem https://www.instagram.com/kacabis_/ https://www.facebook.com/kacabis.shibari.1

Harmonogram:

  • 18:00 Vstup otevření prostorů
  • 18:30-18:50 Prohlídka Salonu Chilli prezentace účinkujících
  • 19:00-20:00 www.scutica.cz Spank + přednáška o cestě a vývoji BDSM od antiky až do dnes.
  • 21:00-22:00 Shibari: Kačabis s modelem

Po celou dobu plně k dispozici bar s příjemnou obsluhou.

Pravidlo k tomuto večeru: Během konání Shibari play party, platí pro návštěvníky úplný zákaz fotografování. K dokumentování večeru využíváme naše akreditované fotografy, jejichž fotografie zveřejnujeme co nejdříve po konání akce. !!!

Po posledním vystoupení je otevřen prostor pro vlastní vázání a hraní !!! Přejeme příjemnou zábavu!

I nadále nás sledujte na IG nebo FB Chilli Studio https://www.facebook.com/events/326677876219301?ref=newsfeed https://www.facebook.com/ChillistudioPraha

Místo konání

Chilli studio, Thámova 1, Praha

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny