Shibari na Floře

Shibari na Floře BřezenBře 23 2024 19:00 UTCPraha
Shibari
 
"Shibari Párty na Flóře" slibuje unikátní a elegantní večer plný dekadentního umění Shibari. Tato událost je určena pro milovníky svázané erotiky, kteří chtějí prozkoumat krásu spojení těla a lana v bezpečném a respektujícím prostředí.
Návštěvníci budou vítáni do exkluzivního večerního klubu, kde se rozprostírá atmosféra plná tajemství a smyslnosti. Klub je zdoben fotografiemi z české ale i zahraniční scény, svíčkami, a temnými odstíny, což vytváří intimní prostředí.
Program události zahrnuje:
Workshop a Ukázky:
Pro ty, kteří chtějí získat hlubší vhled do světa Shibari proběhne od 20:00 ukázka vedená zkušeným Jankem, kterého mnozí z nás už jistě znají. Účastníci se dozvědí o různých technikách, bezpečnostních prvcích a o tom jak se vlastně takový provaz vytváří.
Interaktivní Zóna:
Pro odvážné jednotlivce nebo páry bude od 21:00 do XX:XX k dispozici interaktivní zóna, kde budete moci zažít Shibari na vlastní kůži pod dohledem zkušených.
Umělecká Výstava:
Prostor bude rovněž zdobit sbírka uměleckých děl inspirovaných Shibari. Místní umělci zachytili formou fotografie to, jak k nim síla Shibari promlouvá.
Hudba a Nápoje:
Hudba bude vytvářet atmosféru večera, a barman bude připraven míchat skvělé nápoje, které podtrhnou celkový zážitek. (I barman okusil umění Shibari a bude Vám na baru k dispozici, pokud byste měli nějaké doplňující otázky na které nezbyl čas v přednášce od Janka.)
Čestným hostem bude Mr. Bondáž
Událost je otevřena všem, kteří mají zájem o Shibari, ať už jsou začátečníky nebo pokročilými milovníky tohoto umění. Každý, kdo se zúčastní, je vítán.
Hlavní Program:
19:00 - 20:00 otevření dveří
20:00 - 21:00 Janek´s rope otázky a odpovědi + ukázka
21:00 - XX:XX Jam - volný program
Doprovodný program:
19:00 - XX:XX podkresová hudba dodávající atmosféru
19:00 - XX:XX barman
19:00 - 22:00 v gaučovém salónku bude připraven záznam vystoupení A-Nicolase
22:00 - XX:XX v gaučovém salónku bude připraven sestřih různých podob Shibari umění především ve spojení s intimními partiemi. [(explicitně: soft/hardcore Shibari porno) Gem.bičův sestřih]
🍹🍸Těšíme se na Vás.🍸🍹

Místo konání

BDSM klub FLORA, Praha

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Informace na dotaz u organizátora, adresu prosíme nesdělovat na internetu...

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny