Letem světem: Komunikace

18 Čvn
Letem světem: Komunikace ČervenČvn 18 2022 17:00 UTCStrašnice, Praha

LETEM SVĚTEM: KOMUNIKACE vážně i nevážně

datum:2022-06-18
čas:17:00 - 02:00

Vzdělávací „seriál“ z dílny autorky Zajíc párty a RACKů je tu s dalším pokračováním. Akce Letem světem je především o zajímavých tématech a skvělých přednášejících, pokaždé s jiným podtitulem, pokaždé s jinými tématy. Jde o akci vzdělávací, nechci ji nazývat workshopem, protože prostoru pro vyzkoušení tentokrát bude méně. O to více ale věřím, že témata samotná budou dostatečně zajímavá.
O co přesně jde?

Akce Letem světem je akcí vzdělávací, určenou pro všechny BDSM+, zvířátka ale i LGBTG osoby, které splňují základní požadavky pro účast na srazech. V tomto případě nerozhoduje nic jiného, než zájem o rozšiřování vlastních obzorů. Na akci uvítám především lidi s otevřenými názory, tolerantní a schopné diskutovat a zapojit se případně do dění. Bližší informace najdete na www.tabron.cz.
Téma: KOMUNIKACE (vážně i nevážně)
Kontakt

Jakékoliv dotazy posílejte mailem na letem.svetem@tabron.cz odkud Vám bude zaslána odpověď v co nejbližším možném termínu. Akceptujte ale, prosím, že celou akci připravuji ve svém volnu a tedy ne vždy reaguji obratem (a to zejména v prvním měsíci po spuštění registrací). Komunikace z jiného média či e-mailu nebude brána v potaz!

Těším se na Vás,

Tabron

Pro registraci napište na mail: letem.svetem@tabron.cz

Místo konání

BDSM klub Atelier, Strašnice, Praha

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Adresa se na přání majitelů nezveřejňuje na netu, pokud ji neznáte, vyžádejte si ji na info@bdsmklub.cz

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny