CFNM FemDOM Night II

CFNM FemDOM Night II ListopadLis 16 2023 20:00 UTCZa Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR
BDSM akce

Návštěva Citadely otevírá pomyslné brány a volný průchod naší vášni a téměř bezbřehé představivosti. Zkuste si například představit večer v duchu CFNM (oblečené ženy a nazí muži), kde smyslně oděné dominantní ženy doprovodí jejích nazí otroci, sluhové, čubky, či jinak titulovaní podřízení muži či ženy (dále je však nazývejme jen otroky). Představte si tu erotickou atmosféru s nádechem perverze, fetiše, sadismu i masochismu, tak jak ji jen svět dominance a submise může nabídnout. To vše v krásných a stylových prostorách.

Možných scénářů je mnoho, záleží jen na touze a chuti něco zažít ve společnosti podobně naladěných a především tolerantních lidí. Nikdo nikoho nebude do ničeho nutit... Předem se lze domluvit s pořadateli i mezi sebou na mnohém.

Naše bohyně si užijí příjemný večer se sklenicí vína, či jiného moku, v milé společností ostatních dam. A co budou dělat nazí sluhové? No přece pečovat o blaho, potěšení i pobavení přítomných dam!

Večer začne pozvolna příchodem a seznámením se. Dámy si potřesou rukou, otroci smí dámám políbit ruku a pokud dáma bude chtít, tak jí smí políbit i nožičku.

Vše bude probíhat s již od začátku jasně stanovenými pravidly, která platí pro všechny otroky, pokud dáma/dámy neurčí jinak. Pravidla platí už pod schodištěm před vstupními dveřmi do Citadely:

 1. Otrok se smí v prostorách Citadely pohybovat pouze se svolením a tak, jak mu určí paní (třeba jen po čtyřech).
 2. Základní pozice otroka je v kleče u nohou své paní, s koleny od sebe a s rukama za zády.
 3. Otroci mohou všem přítomným dámám pouze vykat! Chovají se k nim uctivě a s respektem!
 4. Otrok smí mluvit pouze na vyzvání nebo se musí dovolit!
 5. Jediným povoleným „oděvem“ otroka je obojek, páska přes oči (kukla atp.), roubík, pás cudnosti, pouta, anální kolík a podobně.

Nedodržování pravidel budou organizátoři vyžadovat a společně s majitelkou otroka přísně trestat!

FEMDOM desková hra (verze 2.0) zvolna a nenásilně navodí tu správně hravou náladu.

Podmínky:

 • SSC (Safe, sane, consensual – bezpečně, s rozumem, se vzájemným souhlasem): https://cs.wikipedia.org/wiki/Safe,_sane,_consensual
  • Kdo nebude znát a respektovat, akci okamžitě bez náhrady opustí. Nebude už nikdy vpuštěn ani na žádnou z budoucích akcí.
 • Co na sebe (dress code):​​​​​​​
  • Dámy a paní: Tematické oblečení k FemDOM / BDSM hrátkám v prostorách Citadely.
  • Muži otroci: Nahota. Vhodné jsou také tematické doplňky jako harnessy, obojky, klece na penis apod. Domluvte si pravidla se svou paní.
  • Je k dispozici šatna s uzavíratelnými skříňkami.
 • Vstup žen a můžu:
  • Mohou přijít páry muž + žena.
  • Mohou přijít samostatné ženy nebo skupiny žen.
  • Mohou přijít samostatní muži, kteří se předem domluví, s nějakou ženou nebo párem, že se jim budou věnovat.
Event will start in Event will end in Událost již proběhla
 • 999

  days

 • 23

  hours

 • 59

  minutes

 • 59

  seconds

Místo konání

Citadela Rozdrojovice, Za Humny 262, 66434 Rozdrojovice, Rozdrojovice, ČR

Navigace

Nemůžu najít cestu!

Detaily místa setkání

Na stejné adrese se nachází také Vila Funny.

 • Organizátor CFNM FemDOM Night II
  Při poslouchání podcastu Šimrání jsme si uvědomili, že mít možnost si někde hrát a potkat se s ostatníma co to mají stejně jako my je velmi závislé na datu konání akce. Zkrátka se nám často stává, že když je zajímavá akce, tak nám účast překazí práce, děti, menstruace, ... Také máme rádi akce, kde se opravdu akční, ne jen tančí a/nebo popíjí (sami jsme skoro abstinenti). Navíc se většina akcí v ČR koná v Praze. Taky pro nás Šimrání bylo „poslední kapkou“, že jsme se jedno dne rozhodli nejen si při hraní povídat o tom, jaké by to bylo, když by si s námi hráli další lidé, ale skutečně zajít do swingers klubu. Není to to hlavní, co bychom vyhledávali, ale potřebovali jsme to zkusit. A shodou okolností se stalo to, že jsme v Brně objevili bezva BDSM zařízený prostor, který je „přidružený“ ke swingers klubu (ale funguje do značné míry samostatně a není to swingers klub), kde jsem dostali příležitost pořádat BDSM hrací akce. Chtěli bychom se tedy seznámit s podobně naladěnými, BDSM+ lidmi, nejlépe páry. A krom nás samotných nabízíme možnost cca dvakrát do měsíce pořádaných akcí pro BDSM pozitivní lidi, kde se s námi můžete potkat. A nebo se samozřejmě seznámit s kýmkoliv jiným. 🙂

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Komentáře jsou uzavřeny