AdeMa – návrhářka z říše latexu a snů

AdeMa je známá česká návrhářka latexové módy. Rád bych vám ji v malém rozhovovru představil.

Začneme od začátku, jak jsi začínala, jak ses s latexem potkala?

První moje  zkušenosti s latexem a výrobou jsem získala v dílnách velmi známé firmy Demask, která měla před několika lety pobočku i v České republice.

Takže jsi se k latexu dostala přes práci?

Ano, nejdřív byla práce a z té se pomalu stávala závislost k tomuto materiálu, nejen pro své neomezené výtvarné možnosti ale take pro jedinečné pocity při doteku, vůni latexu, a to, jak dovede správný model udělat každou ženu v každém věku sexy a elegantní.

Kdyby ti dneska nabídli, ať se vrátíš a určíš si výši platu, vrátila by ses?

Není se kam vracet. Kdyby ta možnost ale byla, odmítla bych. Dnes mám rodinu a práce s latexem je spíše jen hobby, kterému věnuji aspoň nějaký čas.  Co se týká platu , jsem tehdy neměla zdání, kolik desítek tisíc bych si mohla takovou prací vydělat.

Jak báječnej kšeft je autorská výroba latexu, kolik máš zaměstnanců, kolikrát za rok lítáš na dovolenou?

Báječná práce to je, ta nejlepší.  Že bych ale měla plné kapsy, tvrdit nemohu 😉 Výrobu si vedu sama, jelikož jsem zatím nebyla ve stavu,  kdy bych nestíhala vyrobit to, co si zákazníci přejí. Nelítám 😉 Dovolená je 4x do roka.

Trochu jsem se bál, jestli mě nepošleš do… no ne na dovolenou… 🙂 Dobře, nebylo by teda lepší sekat konfekci jak Baťa cvičky?

Navrhuju si a vyrobím latexove oblečky i doplňky sama, snažím se, ať je každý dámský model originál, i když ano, podobný styl vyrobím znovu, ale konfekce by mě zabila 😉

Dobře, konfekci ti nutit určitě nebudeme.

Děkuju za rozhovor a přidám pozvánku na blížící se akci s názvem AdeMa Fetish Party a SPS  v pražském klubu Kotelna, kde se potká fetish s punkem – jednu z latexových show doporovodí živý koncert punkové legendy SPS. Však nejen punk zazní, více informací o akci najdete na https://www.facebook.com/events/233697650500148/

Navštivte i stránku www.adema.cz nebo facebookový profil Adema Fetish Fashion

Co vy na to?

Super
0
Úlet
0
Divné
0

Může se Vám líbit

Články

Projekt Rezident

V potemnělých útrobách opuštěného města se skrývá mladá dívka s duší rebelky a se zbraní ...

Zde se můžete vyjádřit

Více v rubrice: Fotogalerie